Zamknij

The Voice of Poland 11: Urszula Dudziak nową jurorką. Przechodzi z "The Voice Senior"

21.07.2020 12:12
Urszula Dudziak
fot. mat. prasowe / Jan Bogacz / TVP

Urszula Dudziak nową jurorką „The Voice of Poland”. Słynna piosenkarka wystąpi jako trenerka w 11. edycji programu, która już wkrótce pojawi się na antenie TVP2.  Wcześniej Urszula Dudziak była jurorką w „The Voice Senior”.

The Voice of Poland 11: Urszula Dudziak nową jurorką w programie

Urszula Dudziak będzie jurorką w nowej edycjiThe Voice of Poland. Po jednym sezonie wThe Voice Senior trenerka zdecydowała się przejść do innej wersji programu.

Cieszę się bardzo z nowego wyzwania, jakim jest „The Voice of Poland”. Seniorzy w „The Voice Senior” podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland”. Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu — mówi Urszula Dudziak i dodaje: „Widzę siebie w tym programie jako osobę, która mając doświadczenie może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu”.

Przypomnijmy, że Urszula Dudziak była trenerką pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”, którą emitowano w grudniu 2019 roku. Program wygrały wówczas uczestniczki z jej drużyny — siostry Szydłowskie, czyli Krystyna, Elżbieta i Jolanta.

The Voice of Poland 11: kiedy premiera nowej edycji?

The Voice of Poland 11 zbliża się wielkimi krokami. Oficjalna data premiery nowej edycji nie jest znana, ale wiadomo, że nagrania do 11. edycji ruszają już w połowie sierpnia.

To właśnie wtedy poznamy też cały skład trenerski nowej edycji „The Voice of Poland”.

RadioZET.pl/mat.prasowe