Zamknij

The Voice of Poland 11: Urszula Dudziak ostro do Michała Szpaka. "Nie ma racji" [WIDEO]

11.09.2020 11:40
Urszula Dudziak Michał Szpak w The Voice of Poland
fot. mat. prasowe / Jan Bogacz / TVP

„The Voice of Poland 11” startuje już w sobotę, 12 września. Mamy dla Was fragment pierwszego odcinka programu, w którym Urszula Dudziak wypowiedziała się na temat Michała Szpaka. Nie zabrakło komplementów, ale też mocnych słów.

The Voice of Poland powraca na antenę Telewizji Polskiej. Przed nami już jedenasta edycja programu, który w poprzednich latach wygrali m.in. Marta Gałuszewska, Mateusz Ziółko, Alicja Szemplińska, Natalia Sikora czy Marcin Sójka.

Nowa edycja „The Voice of Poland” będzie różniła się nieco od poprzednich sezonów. Wszystko za sprawą nowej reguły, czyli „Blokady”. W programie pojawi się także zupełnie nowy juror, czyli Urszula Dudziak.

The Voice of Poland 11: nowa reguła w programie. Na czym polega "Blokada"? [WIDEO]

The Voice of Poland 11: Urszula Dudziak ostro do Michała Szpaka

Urszula Dudziak w pierwszym odcinku „The Voice of Poland 11” pozwoliła sobie na mocną wypowiedź w kierunku Michała Szpaka. Nowa trenerka już pierwszego dnia nagrań dała do zrozumienia, że jak lwica będzie walczyć o najlepszych uczestników.

Choć słynna piosenkarka nie szczędziła komplementów pod adresem młodszego kolegi, w dalszej części wypowiedzi sprzeciwiła się wcześniejszym słowom Szpaka, który skomentował występ uczestniczki.

Bardzo lubię Misia, Michałka. Szanuję go, cenię. Naprawdę jest to wyjątkowa postać, ale w tym wypadku w ogóle nie ma racji — stwierdziła Urszula Dudziak i zaczęła punktować wcześniejszą wypowiedź jurora.

Poniżej możecie zobaczyć całą wypowiedź Urszuli Dudziak i reakcję Michała Szpaka na słodko-gorzkie słowa nowej trenerki.

Pierwszy odcinek „The Voice of Poland 11” zostanie wyemitowany 12 września o godz. 21:15 na antenie TVP2.

The Voice of Poland 11: kto w jury? Trenerzy w nowej edycji

W jury „The Voice of Poland 11” zobaczymy powracającą do programu Edytę Górniak, Michała Szpaka, Tomsona i Barona oraz debiutującą Urszulę Dudziak, która była dotąd trenerką w „The Voice Senior”.

Program poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W trakcie Przesłuchań w Ciemno pojawią się także Małgorzata Tomaszewska i Adam Zdrójkowski, którzy wręczą uczestnikom zaproszenia do udziału w show.

RadioZET.pl/mat.prasowe