Zamknij

Voice of Poland 11: Urszula Dudziak radzi uczestnikom. Zdradziła przepis na sukces [WIDEO]

16.10.2020 11:56
Urszula Dudziak
fot. Jan Bogacz / TVP

Urszula Dudziak to jedna z jurorek „The Voice of Poland 11”. W najbliższym odcinku trenerka postanowiła dać ważną radę uczestnikom. Podzieliła się sposobem na zrobienie kariery muzycznej.

The Voice of Poland 11 wkracza w etap Bitew, w którym zmierzą się uczestnicy znani już widzom z Przesłuchań w Ciemno.

W najbliższym odcinku nie zabraknie wielu rad od doświadczonych jurorów. Urszula Dudziak zdradzi uczestnikom przepis na sukces w branży muzycznej.

The Voice of Poland: zasady Bitew i Nokautu. O co chodzi w tych etapach programu?

The Voice of Poland 11: Urszula Dudziak radzi uczestnikom i zdradza przepis na sukces

Urszula Dudziak jest po raz pierwszy jurorką w The Voice of Poland. Do tej pory widzowie mogli ją oglądać jedynie w „The Voice Senior. W trakcie pierwszego odcinka Bitew postanowiła wesprzeć uczestników i podzieliła się z nimi sposobem na zrobienie kariery muzycznej.

Jeśli chodzi o show-biznes i karierę – są wzloty i upadki. Nie przejmujcie się za bardzo wzlotami, bo to jest genialny pokarm dla ego. Doły – może na chwilkę, ale zaraz wychodźcie z nich. Najlepszy jest kojący bardzo potrzebny balans — zdradziła trenerka.

Wokalistka przyznała także, że bardzo obawiała się etapu Bitew: „Tego momentu zawsze się bałam. Muszę się przyznać, że wczoraj miałam problem i prawie w ogóle nie spałam bo wiem, jakie to jest ważne”.

Kariera Urszuli Dudziak

Urszula Dudziak to bez wątpienia jedna z najsłynniejszych polskich artystek jazzowych na świecie. Piosenkarka wydała około 50 albumów i miała okazję występować na największych scenach w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie.

Przez lata zagrała niezliczoną liczbę koncertów m.in. w Polsce, Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. Artystka występowała m.in. na legendarnej scenie Carnegie Hall i śpiewała z ikonami światowego jazzu. W 1979 roku została okrzyknięta Śpiewaczką Roku przez Los Angeles Times.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK