Zamknij

The Voice of Poland 11: Viola Dzigman wygra? Niesamowity występ: "Finał jest twój" [WIDEO]

05.10.2020 14:42
The Voice of Poland 11
fot. Jan Bogacz / TVP

Viola Dzigman wygra „The Voice of Poland 11”? Wielu internautów wróży utalentowanej wokalistce ogromny sukces w programie. Uczestniczka zachwyciła widzów i jurorów swoim występem z piosenką „At Last” z repertuaru Etty James.

The Voice of Poland to program, w którym jurorzy już po raz jedenasty szukają wśród uczestników najlepszego głosu w Polsce.

W ostatnim odcinku „The Voice of Poland 11” jednym z najmocniejszych momentów był występ Violi Dzigman. Uczestniczka wykonała fenomenalnie „At Last” Etty James i natychmiast stała się faworytką widzów do zwycięstwa w całym programie.

The Voice of Poland 11: Viola Dzigman wygra cały program? Widzowie wróżą jej zwycięstwo

Viola Dzigman wyrasta na jedną z głównych faworytek „The Voice of Poland 11”. Jurorzy nie ukrywali zachwytów nad wokalem uczestniczki, która w świetnym stylu zaśpiewała „At Last”, legendarny przebój z repertuaru słynnej Etty James.

Wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele. Viola Dzigman zdecydowała się dołączyć do drużyny Tomsona i Barona. Czy członkowie Afromental pomogą jej dotrzeć do finału? Trzeba przyznać, iż mają w tym niemałe doświadczenie. Przypomnijmy, że ostatnią edycję wygrała ich podopieczna, Alicja Szemplińska.

Po występie Violi Dzigman w „The Voice of Poland 11” pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Choć do finału programu jeszcze daleko, wielu internautów nie ma wątpliwości, że to właśnie Viola będzie walczyła o zwycięstwo w jedenastej edycji.

„Finał murowany”, „Szczęka mi opadła”, „Ma wszystko, aby wygrać tę edycję”, „Finał jest Twój”, „Oto finalistka” — piszą widzowie.

Viola Dzigman: kim jest uczestniczka „The Voice of Poland 11”?

Viola Dzigman przeszła do kolejnego etapu „The Voice of Poland 11”. Okazuje się, że nie jest to pierwszy raz uczestniczki w tym programie. Dziewczyna pojawiła się na Przesłuchaniach w Ciemno w szóstej edycji, która odbyła się pod koniec 2015 roku. Viola nie zdołała jednak wtedy przekonać do siebie jurorów.

Jak czytamy w opisie Violi Dzigman na oficjalnej stronie internetowej „The Voice of Poland”, wokalistka prowadzi obecnie małe studio wokalne w Kielcach. Co ciekawe, jest typowym samoukiem. Nigdy nie chodziła do szkoły muzycznej. W wieku 16 lat zaczęła tworzyć autorskie teksty i współpracować z różnymi zespołami, m.in. Yuka.

W wieku 22 lat pojawiły się u niej problemy zdrowotne. Lekarze wykryli u Violi Dzigman guzy na strunach głosowych. Konieczna była operacja, a leczenie trwało łącznie około 2,5 roku.

RadioZET.pl/voice.tvp.pl/PK