Zamknij

Voice of Poland 11: Weronika i Krystian zszokowali jurorów. Najlepszy występ tej edycji? [WIDEO]

29.10.2020 10:17
The Voice of Poland 11 Weronika Szymańska i Krystian Ochman
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

„The Voice of Poland 11” trwa już od niemal dwóch miesięcy. Przed nami ostatnie Bitwy tej edycji. Na scenie zobaczymy pojedynek Weroniki Szymańskiej i Krystiana Ochmana, po którym jurorzy wręcz zaniemówili. To najlepszy występ jedenastej edycji „The Voice of Poland”?

The Voice of Poland to program, który możemy oglądać na antenie TVP2 od września 2011 roku. Obecnie widzowie śledzą zmagania uczestników jedenastej edycji.

W najbliższym odcinku zobaczymy Bitwę Weroniki Szymańskiej i Krystiana Ochmana. Pojedynek zrobił niesamowite wrażenie na jurorach. Czy to najlepszy występ w „The Voice of Poland 11”?

The Voice of Poland 11: Edyta Górniak rozpłakała się na próbie. Uczestnicy w szoku [WIDEO]

The Voice of Poland 11: Weronika Szymańska i Krystian Ochman zszokowali jurorów

Weronika Szymańska i Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka zaprezentowali na scenie przebój „Lonely”, który Billie Eilish nagrała razem z Khalidem.

Bitwa poruszyła jurorów do tego stopnia, że zabrakło im słów. Zdaniem trenerów był to jeden z najlepszych występów „The Voice of Poland 11”.

 Było to tak poruszające, że właściwie nie chciałabym psuć i mówić czegoś banalnego. Wasze barwy głosu są obłędne. Pierwszy raz w programie zapomniałam, gdzie jestem — powiedziała oczarowana  Edyta Górniak, a Urszula Dudziak dodała: „Wzruszenie na maksa… Gdybym miała płytę z waszym nagraniem, leciałaby cały czas”.

Po występie swoich uczestników Michał Szpak zdobył się na bardzo szczere wyznanie: „To był dla mnie pierwszy wykon w jedenastej edycji, który wywołał dreszcze”.

Kto przejdzie do kolejnego etapu „The Voice of Poland”? Pełny występ Weroniki Szymańskiej i Krystiana Ochmana zobaczymy już w najbliższą sobotę, 31 października o godz. 21:00 w TVP2.

The Voice of Poland: Nokaut – zasady. Na czym polega kolejny etap programu?

Nokaut to kolejny etap „The Voice of Poland”. Zmierzy się w nim łącznie 28 uczestników, którzy powalczą o występy w odcinkach na żywo.

Na czym polega ten temat? Oto zasady etapu Nokaut w „The Voice of Poland”.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK