Zamknij

Voice of Poland 11: Weronika Szymańska odpadła. Widzowie bezlitośni: "Największy błąd tej edycji"

02.11.2020 12:33
Weronika Szymańska Krystian Ochman
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

„The Voice of Poland” wzbudza ogromne emocje, ale takiego poruszenia dawno nie było. W ostatnim odcinku z programem pożegnała się Weronika Szymańska. Po szokującej decyzji Tomsona i Barona w internecie wybuchła burza. Widzowie twierdzą, że to największy błąd jedenastej edycji, a niektórzy domagają się zmiany zasad „The Voice of Poland”.

The Voice of Poland to program obfitujący w ogromne emocje i niekiedy kontrowersyjne decyzje jurorów, które są mocno krytykowane przez internautów.

Przekonali się o tym ostatnio TomsonBaron. Trenerzy „The Voice of Poland 11” zdecydowali się wyeliminować Weronikę Szymańską. Decyzja zszokowała widzów, o czym świadczą negatywne komentarze w sieci.

Voice of Poland 11: internauci krytykują jurorów. Burza w komentarzach: "Zmieńcie zasady"

The Voice of Poland 11: Weronika Szymańska odpadła. Widzowie krytykują Tomsona i Barona

Weronika Szymańska wystąpiła w duecie z Krystianem Ochmanem. Ich występ w trakcie Bitew z piosenką „Lovely” Billie Eilish oczarował jurorów, a przez wielu widzów został uznany za jeden z najlepszych momentów „The Voice of Poland 11”.

Zwycięzcą pojedynku został Krystian Ochman. Tomson i Baron zdecydowali się jednak ukraść Weronikę Szymańską. Niestety, tuż przed zakończeniem etapu Bitew trenerzy zrzucili uczestniczkę z krzesła i wyeliminowali ją z programu.

Szokująca decyzja Tomsona i Barona odbiła się szerokim echem w internecie. Zdaniem wielu widzów jurorzy popełnili największy błąd w całej jedenastej edycji. Internauci stwierdzili, że Weronika Szymańska mogła dotrzeć do finału, a nawet wygrać „The Voice of Poland 11”.

„Największy błąd tej edycji”, „Zasługiwała na finał, a nawet i wygraną”, „Jeden z najlepszych duetów, jakie słyszałem w The Voice of Poland”, „Odpadła absolutnie finalistka tego programu”, „Nie wiem, jak to się mogło wydarzyć, że ta dziewczyna odpadła”, „Rozczarowałam się decyzją chłopaków” — brzmią komentarze.

Niektórzy widzowie napisali nawet, że zasady „The Voice of Poland” powinny zostać szybko zmienione: „Dzisiejsze sytuacja utwierdza mnie w przekonaniu, że liczba kradzieży powinna być ograniczona”.

Bitwa Weroniki Szymańskiej i Krystiana Ochmana w „The Voice of Poland 11” cieszy się ogromną popularnością w sieci. Występ obejrzano już ponad 325 tysięcy razy w serwisie YouTube.

The Voice of Poland: Nokaut – zasady. Na czym polega kolejny etap programu?

Nokaut to kolejny etap „The Voice of Poland 11”. Zmierzy się w nim łącznie 28 uczestników, którzy powalczą o występy w odcinkach na żywo.

Na czym polega ten temat? Oto zasady etapu Nokaut w „The Voice of Poland”.

The Voice of Poland 11: Edyta Górniak rozpłakała się na próbie. Uczestnicy w szoku [WIDEO]