Zamknij

Voice of Poland 11: Wojciech Lechończak gra na ulicy. Uczestnik zdradził, ile zarabia [WIDEO]

02.10.2020 13:43
The Voice of Poland 11 Wojciech Lechończak
fot. Jan Bogacz / TVP

Wojciech Lechończak to kolejny uczestnik „The Voice of Poland 11”, którego widzowie zobaczą w najbliższym odcinku. Grający na co dzień na ulicy muzyk opowiedział jurorom o swojej pracy i zdradził, ile można zrobić podczas ulicznych występów.

The Voice of Poland trwa. Widzowie TVP2 mają obecnie okazję obserwować zmagania uczestników w trakcie Przesłuchań w Ciemno.

Do jedenastej edycji programu zgłosił się Wojciech Lechończak, który jest ulicznym grajkiem. W trakcie programu zdradził, ile jest w stanie zarobić grając dla przechodniów.

Wpadki w "The Voice of Poland 11". Producenci pokazali zabawne wideo zza kulis

The Voice of Poland 11: Wojciech Lechończak gra na ulicy. Uczestnik zdradził, ile zarabia

Wojciech Lechończak pochodzi z Łeby. Uczestnik „The Voice of Poland 11” przyznał, że jest samoukiem w kwestii śpiewu i gry na gitarze.

Obecnie mieszka we Wrocławiu, gdzie daje uliczne koncerty dla przechodniów. Wojtek „Cieniu” Lechończak zdradził widzom, ile dziennie można zarobić grając na ulicy.

W Polsce ludzie bardzo chętnie się zatrzymują. Nie wiedzą, jak bardzo są hojni. To się kumuluje w kwoty, za które można żyć, nie odmawiając sobie niczego. Jestem w stanie zarobić od 300 do 1500 złotych z dnia — przyznał uczestnik.

The Voice of Poland 11: Edyta Górniak ostro do Michała Szpaka

Edyta Górniak ostro zareagowała na słowa Michała Szpaka w „The Voice of Poland 11”. W najbliższym odcinku widzowie będą świadkami zabawnego „sporu” między jurorami. Edycie Górniak nie spodobało się, jak nazwał ją Michał Szpak. „Nie jestem Edzia” — powiedziała dosadnie trenerka. Wideo z reakcją Edyty Górniak możecie zobaczyć tutaj.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK