Zamknij

The Voice of Poland 11: Znamy nazwiska trenerów. Zabraknie nie tylko Margaret

11.08.2020 15:47
The Voice of Poland
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

"The Voice of Poland" wkrótce powróci na ekrany z 11. edycją. W muzycznym talent-show nastąpiły ważne zmiany w składzie jurorów. Kogo zobaczymy w roli trenera? Poznaliśmy wszystkie nazwiska.

"The Voice of Poland" to jeden z najbardziej lubianych muzycznych programów telewizyjnych. Ostatnią edycję talent-show wygrała Alicja Szemplińska, która już teraz prężnie rozwija swoją karierę i osiąga kolejne sukcesy. W poprzednich latach dzięki "The Voice of Poland" mogliśmy usłyszeć  także o Rafale Brzozowskim, Natalii Nykiel czy Mateuszu Ziółko. Także siostrzane formaty "The Voice Kids" oraz "The Voice Senior" przyczyniły się do wypromowania wielu muzycznych talentów.

"The Voice of Poland" już wkrótce powróci na ekrany telewizyjnej Dwójki. Rozpoczęły się zdjęcia do 11. edycji programu. W nadchodzących odcinkach z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki, ciekawych uczestników i zaciętej rywalizacji. Gratką dla widzów będą również zmiany w składzie jurorów. Okazuje się, że w jury nie zobaczymy kilku osób, które brały udział w tworzeniu poprzednich edycji.

Zobacz także: Alicja Szemplińska w nowym singlu "Gdzieś". Piątkowa premiera i wywiad w Radiu ZET

The Voice of Poland 11: Znamy nowy skład jury

W składzie jury nie zobaczymy już Margaret. Piosenkarka już wcześniej zapowiadała, że nie chce brać udziału w kolejnych edycjach programu Telewizji Polskiej. Stacja natomiast wydała oświadczenie, w którym ujawniono, że artystka nie była brana pod uwagę jako trenerka w kolejnej edycji. Co ciekawe, w 11. edycji nie zobaczymy również Kamila Bednarka.

Ze starego składu w programie pozostaną: Tomson i Baron z "Afromental" oraz Michał Szpak. Na miejscu Margaret i Kamila Bednarka zobaczymy natomiast Edytę Górniak oraz Urszulę Dudziak. Zmiany nastąpią także wśród prowadzących. U boku Tomasza Kammela, Macieja Musiała oraz Adama Zdrójkowskiego pojawi się Małgorzata Tomaszewska. Prezenterka zastąpi na tym miejscu Marcelinę Zawadzką.