Zamknij

Voice of Poland 11: internauci krytykują jurorów. Burza w komentarzach: "Zmieńcie zasady"

26.10.2020 13:52
The Voice of Poland 11
fot. Jan Bogacz / TVP

„The Voice of Poland” trwa. Za nami kolejne bitwy jedenastej edycji. Ponownie z programem musiało pożegnać się wielu utalentowanych uczestników. Niektóre decyzje jurorów nie spodobały się jednak widzom. W komentarzach rozpętała się burza.

The Voice of Poland nie przestaje budzić ogromnych emocji. Widzowie TVP2 mają okazję oglądać obecnie jedenastą edycję programu.

W miniony weekend zobaczyliśmy kolejne Bitwy „The Voice of Poland 11”. Niestety, zdaniem wielu widzów jurorzy popełnili błędy i odrzucili świetnych uczestników. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

The Voice of Poland 11 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? [DATA]

The Voice of Poland 11: internauci niezadowoleni z decyzji jurorów. Burza w komentarzach

Bitwy to zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonujących momentów „The Voice of Poland”. Nie inaczej było w ostatnim odcinku programu, w którym na słynnym ringu pojawili się kolejni uczestnicy. Poziom był naprawdę wysoki.

Niektóre decyzje jurorów nie spodobały się jednak internautom. Wielu widzów jest zawiedzionych, że z programem pożegnały się świetne głosy, m.in. Michalina Lipińska, Julianna Olańska czy Agata Wyszyńska. Nie zabrakło także krytyki zasad etapu Bitew.

„System "bitew" z każdym nowym sezonem zaczyna drażnić. Wiele głosów, które odpadły z krzesła "kradzież" z pewnością powinny się znaleźć na wyższym etapie!”, „Zmieńcie zasady, bo to, co się dzieje, to nie podoba mi się. Odpadają Ci, co na to nie zasługują”, „Szkoda bardzo Agaty i Michaliny (…) były gotowe na finał”, „Z krzeseł spadają wspaniałe głosy, zastąpione przeciętniakami. Wcześniejsza formuła krzeseł nie do ruszenia była sprawiedliwsza” — brzmią komentarze.

The Voice Kids 4: zmiany w emisji czwartej edycji. Kiedy pierwszy odcinek?

The Voice of Poland 11: Edyta Górniak rozpłakała się na próbie. Uczestnicy w szoku

Edyta Górniak rozpłakała się w trakcie warsztatów przed jedną z Bitew w „The Voice of Poland”. Uczestnicy Ignacy Błażejowski i Miłosz Mogielski nie kryli zdziwienia, kiedy zobaczyli płaczącą trenerkę. Co się stało?