Zamknij

The Voice of Poland 11: nowa godzina programu. Wprowadzono zmiany w emisji

07.09.2020 12:35
The Voice of Poland Tomson Baron Edyta Górniak Michał Szpak Urszula Dudziak
fot. mat. prasowe / Jan Bogacz / TVP

„The Voice of Poland 11” ze zmianami w emisji. Producenci programu poinformowali, że nowa edycja będzie pokazywana o nowej porze. Kiedy i o której godzinie zobaczymy nowe odcinki „The Voice of Poland”? Sprawdźcie szczegóły.

The Voice of Poland powraca. Jeden z najpopularniejszych muzycznych programów w Polsce doczekał się jedenastej edycji.

Nowa edycja „The Voice of Poland” będzie pokazywana jednak o innej porze. Producenci zdradzili szczegóły tuż przed premierą pierwszego odcinka talent show.

The Voice of Poland 11: zmiana zasad Przesłuchań w ciemno. Jurorzy dostali nowy przycisk

The Voice of Poland 11: nowa godzina emisji. O której godzinie nowe odcinki?

„The Voice of Poland 11” z nową godziną emisji. Od teraz widzowie będą mogli oglądać nowe odcinki programu w każdą sobotę o godz. 21:15 w TVP2.

Warto dodać, że dotychczasowe edycje „The Voice of Poland” były pokazywane zawsze od godz. 20:00. Podobnie jak w poprzednich latach, program będzie podzielony na dwie części.

The Voice of Poland 11: kiedy pierwszy odcinek nowej edycji i kto w jury?

Pierwszy odcinek nowej edycji „The Voice of Poland” pojawi się na antenie TVP2 już 12 września o godz. 21:15. W najbliższą sobotę widzowie zobaczą występy uczestników z Mazowsza, Małopolski i Podkarpacia.

W jury „The Voice of Poland 11” zobaczymy Urszulę Dudziak, Edytę Górniak, Michała Szpaka oraz Tomsona i Baron z zespołu Afromental. Program poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W trakcie Przesłuchań w Ciemno pojawią się także Małgorzata Tomaszewska i Adam Zdrójkowski, którzy wręczą uczestnikom zaproszenia do udziału w show.

RadioZET.pl/mat.prasowe