Zamknij

The Voice of Poland 11: nowa reguła w programie. Na czym polega "Blokada"? [WIDEO]

10.09.2020 11:09
The Voice of Poland
fot. mat. prasowe / Jan Bogacz / TVP

„The Voice of Poland 11” z nowymi zasadami. Jedenasta edycja programu będzie wyglądała nieco inaczej niż poprzednie. Wszystko za sprawą nowej reguły, czyli „Blokady”. Na czym polega? Zobaczcie wideo.

The Voice of Poland startuje w najbliższą sobotę, 12 września. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć na antenie TVP2 już jedenastą odsłonę programu.

Nowa edycja „The Voice of Poland” zapowiada się niezwykle emocjonująco. Nie tylko ze względu na zmiany w składzie jury, ale także z powodu zupełnie nowej reguły, która będzie obowiązywała w nowych odcinkach.

The Voice of Poland 11: NOWA GODZINA programu. Wprowadzono zmiany w emisji

Blokada w The Voice of Poland 11. Na czym polega nowa reguła programu?

W „The Voice of Poland 11” wprowadzono nowe zasady. W najnowszych odcinkach talent show pojawi się nieznana dotąd w polskich edycjach reguła zwana „Blokadą”.

„Blokada” w „The Voice of Poland” umożliwia jurorów blokowanie siebie nawzajem podczas Przesłuchań w Ciemno. Na obrotowych fotelach pojawią się trzy nowe przyciski z imionami trenerów. Jeżeli jeden z nich będzie chciał mieć w swojej drużynie danego uczestnika, ale jednocześnie przewidzi, że inny juror również chce zdobyć go do swojego teamu, będzie miał możliwość go zablokować.

Wciśnięcie przycisku „Blokada” automatycznie eliminuje trenera z walki o uczestnika. Każdy jurorów będzie mógł skorzystać z nowej reguły dwa razy. Jak zapowiadają producenci „The Voice of Poland”, nowa zasada zagwarantuje jeszcze większe emocje w trakcie programu.

The Voice of Poland 11: kto w jury? Trenerzy w nowej edycji

W jury „The Voice of Poland 11” zobaczymy powracającą do programu Edytę Górniak, Michała Szpaka, Tomsona i Barona oraz debiutującą Urszulę Dudziak, która była dotąd trenerką w The Voice Senior.

Program poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W trakcie Przesłuchań w Ciemno pojawią się także Małgorzata Tomaszewska i Adam Zdrójkowski, którzy wręczą uczestnikom zaproszenia do udziału w show.

RadioZET.pl/mat.prasowe