Zamknij

Wpadki w "The Voice of Poland 11". Producenci pokazali zabawne wideo zza kulis

30.09.2020 11:50
Michał Szpak Edyta Górniak The Voice of Poland
fot. Jan Bogacz / TVP

„The Voice of Poland 11” trwa. Twórcy programu postanowili zaskoczyć widzów i w zapowiedzi wideo kolejnego odcinka pokazali wpadki z udziałem prowadzących i jurorów. Nie zabrakło wielu zabawnych momentów.

The Voice of Poland od lat cieszy się nieprzerwaną popularnością. Widzowie Telewizji Polskiej mogą oglądać już jedenastą edycję show, które w poprzednich latach wygrali m.in. Marcin Sójka, Natalia Sikora, Mateusz Ziółko, Marta Gałuszewska czy Alicja Szemplińska.

Producenci programu zaprezentowali zapowiedź najbliższego odcinka. Tym razem postanowili zaskoczyć fanów talent show i pokazali wpadki w trakcie nagrywania „The Voice of Poland 11”.

Voice of Poland 11: Michał Matuszewski zachwycił jurorów. Myśleli, że śpiewa kobieta [WIDEO]

The Voice of Poland 11: wpadki w trakcie nagrywania nowej edycji. Wideo zza kulis

Wpadki to nieodzowna część pracy na planie. W trakcie nagrywania programu telewizyjnego bardzo często dochodzi do śmiesznych i nieoczekiwanych sytuacji.

Nie inaczej było podczas tworzenia „The Voice of Poland 11”. W zapowiedzi najbliższego odcinka możemy zobaczyć kilka wpadek, które miały miejsce na planie jedenastej edycji. Na nagraniu widzimy zabawne momenty z udziałem m.in. Macieja Musiała. Prowadzący kilkukrotnie nie mógł opanować śmiechu, kiedy nagrywał fragment programu wraz z Tomaszem Kammelem.

The Voice of Poland 11: Edyta Górniak skrytykowana przez widzów

Edyta Górniak zaskoczyła widzów swoją decyzją w ostatnim odcinku „The Voice of Poland 11”. Na scenie pojawiła się Aleksandra Matyka, która zaśpiewała przebój „To nie ja”. Zdaniem wielu osób uczestniczka nie poradziła sobie z trudnym utworem. Górniak zdecydowała jednak odwrócić swój fotel, co nie spodobało się internautom. Tutaj możecie zobaczyć występ Aleksandry Matyki w „The Voice of Poland 11”.