Zamknij

The Voice of Poland 11: zmiana zasad Przesłuchań w ciemno. Jurorzy dostali nowy przycisk

13.08.2020 21:13
Jury "The Voice of Ponad 11"
fot. Piotr Molecki/East News

"The Voice of Poland 11" wraca na antenę jesienią ze zmienionym jury i nowymi zasadami. Podczas Przesłuchań w ciemno jurorzy będą mogli skorzystać z nowej możliwości, która znana jest w amerykańskiej wersji programu. Jak będą wyglądały "Przesłuchania w ciemno" w nowym "The Voice of Poland"? 

"The Voice of Poland" wraca jesienią na antenę Dwójki. To już 11. edycja wokalnego show, w którym uzdolnieni uczestnicy będą starali się przekonać do siebie pięcioosobowe jury i pod skrzydłami trenerów zdobyć tytuł najlepszego głosu w Polsce. Biorących udział czekają jednak zmiany. W 11. edycji "The Voice of Poland" pojawi się nowe jury. Inaczej będą wyglądały także "Przesłuchania w ciemno". Nowe zasady pozwolą trenerom skuteczniej walczyć o najlepszych wokalistów i dodatkowo podnieść emocje wśród widzów. 

Zmiany w "The Voice of Poland 11" dotknęły przede wszystkim skład jury. W nadchodzącej edycji nie zobaczymy już Margaret i Kamila Bednarka. Za to do programu wróci Edyta Górniak, które była trenerką w trzeciej, piątej i szóstej edycji. Pojawi się również Urszula Dudziak, do niedawna oceniająca występy w "The Voice Senior". Obie gwiazdy zasiądą obok Michała Szpaka i weteranów show - Barona i Tomsona. 

The Voice of Poland 11: nowe zasady "Przesłuchań w ciemno"

Trenerzy 11. edycji "The Voice of Poland" będą mieli do dyspozycji nowy przycisk podczas "Przesłuchań w ciemno". Udostępniono im mechanizm pozwalający na zablokowanie innego trenera, gdy ten będzie próbował zaprosić uczestnika do swojej drużyny. Unieruchomiony juror traci możliwość pozyskania wokalisty, co sprawia, że osoba blokująca pozbywa się konkurencji. Każdy z jurorów może skorzystać z blokady tylko jeden raz. Mechanizm blokady znany był do tej pory w amerykańskiej wersji programu i wywoływał mnóstwo emocji.

Premiera "The Voice of Poland 11" już 12 września na antenie TVP2. Show będzie teraz emitowany w soboty o nowej porze - o godzinie 21:15, zaraz po programie "Ameryka da się lubić".