Zamknij

The Voice of Poland: Steczkowska przerwała milczenie. Chodzi o Sylwię Grzeszczak

18.11.2021 11:17
Justyna Steczkowska Sylwia Grzeszczak Baron
fot. Jan Bogacz / TVP

Justyna Steczkowska postanowiła zabrać głos w związku ze spekulacjami o rzekomym konflikcie pomiędzy jurorami w "The Voice of Poland 12". Trenerka skomentowała także m.in. medialne doniesienia na temat Sylwii Grzeszczak.

Program " The Voice of Poland" jest obecny na antenie Telewizji Polskiej już od 10 lat. W najnowszej edycji uczestników wspierają Justyna Steczkowska, Tomson & Baron, Marek Piekarczyk i debiutująca w roli trenerki  Sylwia Grzeszczak, której decyzje w programie nie przypadły do gustu niektórym widzom. W internecie pojawiło się też wiele spekulacji na temat konfliktu pomiędzy jurorami na planie.

Głos w tej sprawie postanowiła zabrać Justyna Steczkowska. Jurorka przerwała milczenie i napisała, jak naprawdę wygląda praca na planie "The Voice of Poland 12".

The Voice of Poland 12: Justyna Steczkowska o relacji z Sylwią Grzeszczak

Justyna Steczkowska dodała wpis na Instagramie, w którym zdecydowała się skomentować medialne doniesienia na temat Sylwii Grzeszczak i relacji między trenerami na planie programu TVP2.

 Media… bywają uczciwe, bywają rzetelne, ale bywają też mega nierzetelne, a czasem nawet ponosi ich fantazja, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością… – zaczęła Steczkowska.

W dalszej części oświadczenia zdradza szczegóły odnośnie jurorów dwunastej edycji "The Voice of Poland" i rzekomych kłótni.

Nieprawdą jest, że Sylwia Grzeszczak kłóci się z Markiem, nieprawdą jest, że nie rozmawiamy ze sobą w programie i nie mamy ze sobą dobrych relacji. Jest wręcz odwrotnie. Sylwia jest utalentowaną wokalistką, sympatyczną dziewczyną i fajną koleżanką – wyznała trenerka i dodała: "Mamy garderoby naprzeciwko siebie, więc często mamy okazję pogadać, pośmiać się, pożartować i wesprzeć nawzajem jak tylko zachodzi taka potrzeba. Wszyscy szczerze się lubimy i szanujemy".

Pod koniec wpisu kilkukrotna jurorka talent show nazwała kolegów z "The Voice of Poland" – "drużyną koleżeńską".

The Voice of Poland 12: Steczkowska o oglądalności programu

Dwunasty sezon "The Voice of Poland" spotyka się z bardzo różnym odbiorem ze strony widzów. Niektórzy nazwali ją nawet najgorszą edycją w historii programu.

W sprawie oglądalności programu komunikat wydała sama TVP, która poinformowała, że "The Voice of Poland 12" ogląda coraz więcej osób.

 Zainteresowanie programem rośnie - widownia miesięczna programu w grupie 16-59 w październiku kształtowała się na poziomie 897 tys. widzów, a w pierwszej połowie listopada program ogląda już średnio 916 tys. widzów. W grupie 16-59 jest to najliczniej oglądany talent show na rynku – brzmi oświadczenie telewizji.

Justyna Steczkowska również odniosła się do wyników oglądalności: "Oglądalność jest lepsza niż w poprzednim sezonie. Dlatego też dziękuję, że jesteście z nami i wspieracie naszych uczestników".

RadioZET.pl/mat.prasowe