Zamknij

The Voice of Poland 12: Steczkowska rozpłakała się przed kamerą. Co się stało? [WIDEO]

22.10.2021 08:35
Justyna Steczkowska The Voice of Poland 12
fot. mat. prasowe / TVP

Justyna Steczkowska rozpłakała się w "The Voice of Poland 12". Piosenkarka nie była w stanie opanować emocji, kiedy zaczęła opowiadać trudną i osobistą historię z własnego życia. Zobaczcie poruszające wideo.

" The Voice of Poland" jest na antenie już od dziesięciu lat. Obecnie widzowie mogą oglądać już dwunastą edycję programu, w której nową jurorką jest Sylwia Grzeszczak – gwiazda została ostatnio mocno skrytykowana przez widzów za swoje decyzje.

W "The Voice of Poland 12" po raz kolejny możemy oglądać w roli trenerki Justynę Steczkowską. W najbliższym odcinku programu jurorka nie będzie mogła opanować łez. Wszystko przez historię z przeszłości.

The Voice of Poland 12: Justyna Steczkowska rozpłakała się przed kamerami [WIDEO]

Justyna Steczkowska rozpłakała się na planie "The Voice of Poland 12". Piosenkarka postanowiła opowiedzieć przed kamerami bardzo osobistą historię sprzed lat.

W trakcie etapu Bitew podzieliła się nią z 19-letnim Mariuszem Mrówką, który zaczął przygodę z muzykę od grania na ulicy. Początki kariery Steczkowskiej wyglądały podobnie.

Powiem ci szczerze, że bardzo dobrze, że grasz na ulicy. Ja też kiedyś to robiłam, zarabiając na studia. Przepraszam, płakać mi się chce, jak sobie to przypomnę… To jest najtrudniejsza lekcja w życiu - stanąć na ulicy i zagrać, gdy ludzie cię nie słuchają, a nie wszyscy cię słuchają. Dlatego ulica i granie na niej powoduje, że stajesz się coraz bardziej silnym człowiekiem. Cieszę się, że tam byłeś, robiłeś to, a dzisiaj jesteś w programie. Jestem z ciebie dumna – powiedziała wzruszona jurorka.

Kolejne Bitwy w "The Voice of Poland" już w najbliższą sobotę o godz. 20:00 w TVP2.