Zamknij

Śpiewak operowy w "The Voice of Poland 12". Wiktor Kowalski zszokował jurorów! [WIDEO]

23.09.2021 11:01
The Voice of Poland 12 Wiktor Kowalski
fot. Youtube screen / The Voice of Poland / TVP

Wiktor Kowalski jest jednym z uczestników "The Voice of Poland 12", którego widzowie zobaczą w najbliższym odcinku. Do internetu trafiła krótka zapowiedź występu śpiewaka operowego. Wygląda na to, że wokal Wiktora Kowalskiego wprawi w osłupienie jurorów "The Voice of Poland 12". Zobaczcie wideo!

" The Voice of Poland" trwa. Widzowie Telewizji Polskiej oglądają obecnie pierwszy etap dwunastej edycji programu, czyli Przesłuchania w Ciemno.

W najbliższym odcinku "The Voice of Poland 12" zobaczymy m.in. Wiktora Kowalskiego, który swoim śpiewem operowym zszokuje trenerów. W zapowiedzi programu możecie zobaczyć kilka sekund występu uczestnika.

Zobacz także:  The Voice of Poland: uczestniczka próbowała odebrać sobie życie. Wstrząsające wyznanie [WIDEO]

The Voice of Poland 12: Wiktor Kowalski zszokował jurorów śpiewem operowym

Fragment występu Wiktora Kowalskiego w "The Voice of Poland 12" pojawił się w zapowiedzi najbliższych dwóch odcinków.

Wszystko wskazuje na to, że śpiewający operowo wokalista wprawi w osłupienie jurorów programu. Na nagraniu widzimy żywą reakcję trenerów na występ. Czy Wiktor Kowalski przejdzie do następnego etapu "The Voice of Poland 12"? Przekonamy się już w sobotę, 25 września po godz. 20:00.

Jak informuje portal Interia, Wiktor Kowalski ukończył Akademię Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Collegium Humanum w Warszawie. W trakcie swojej kariery operowe występował m.in. w warszawskiej Operze Narodowej.

Zobacz także:  The Voice of Poland: oto zwycięzcy wszystkich poprzednich edycji [GALERIA]