Zamknij

The Voice of Poland 12: widzowie oburzeni decyzją jurorów. Lawina negatywnych komentarzy

27.09.2021 10:03
The Voice of Poland 12 jurorzy
fot. Jan Bogacz / TVP

"The Voice of Poland 12" trwa. Ostatni odcinek programu wywołał ogromne emocje wśród widzów. Wiele osób nie zgadza się z decyzją jurorów, którzy odrzucili Julię Marcinkowską. Zdaniem internautów uczestniczka zasługiwała na awans do kolejnego etapu.

" The Voice of Poland" to program, w którym jurorzy muszą niekiedy podejmować bardzo trudne decyzje, np. odrzucając świetnie śpiewające osoby.

Zachowanie trenerów w trakcie ostatniego odcinka "The Voice of Poland 12" oburzyło wiele osób. Z programu odpadła Julia Marcinkowska, która zaprezentowała na scenie utwór Krystyny Prońko. Mimo udanego występu jurorzy odrzucili uczestniczkę, co nie spodobało się widzom.

The Voice of Poland 12: jurorzy odrzucili Julię Marcinkowską

Julia Marcinkowska zaśpiewała podczas Przesłuchania w Ciemno piosenkę "Małe tęsknoty" z repertuaru Krystyny Prońko. Jak sama zdradziła, utwór ten śpiewała już jako mała dziewczyna w szkole.

Występ uczestniczki nie przekonał jednak jurorów, którzy nie odwrócili swoich czerwonych foteli. Sylwia Grzeszczak stwierdziła, że uczestniczka zaśpiewała zbyt teatralnie. Jej występ skomentowała także Steczkowska.

Dziewczyna śpiewała to ślicznie. Piękny sopranowy głos. Powinna określić się, co chce śpiewać i w jaki sposób. Bo jak muzykę popową, to nie tak, ale jeśli musicalową, to super. Najgorzej być takim zawieszonym. Trzeba mieć jakiś konkret, żeby złapać ludzi za serce – stwierdziła Justyna.

Widzowie oburzeni decyzją jurorów w "The Voice of Poland 12"

Widzowie natychmiast skomentowali zachowanie jurorów w mediach społecznościowych. Na trenerów spadła fala krytyki. Wiele osób nie rozumie ich decyzji i argumentów.

Zdaniem internautów do dalszych etapów przeszli dużo gorsi uczestnicy, a Julia Marcinkowska zasługiwała, aby znaleźć się dalej.

"Taki piękny głos odrzucili", "Julia pobiła wszystkich w odcinku swoim śpiewem, a odpadła? Specjalnie zaniżacie poziom programu?", "Niewiarygodne, że się nie odwrócili", "Byłam w szoku i nie rozumiem takich decyzji", "Ta dziewczyna zrobi jeszcze ogromną karierę" – piszą widzowie.

Pełny wystep Julii Marcinowskiej w "The Voice of Poland 12" jest dostępny na stronie internetowej www.voice.tvp.pl.