Zamknij

"The Voice of Poland 12" to najgorsza edycja w historii? Widzowie załamani: "Jest coraz gorzej"

14.10.2021 12:13
The Voice of Poland 12
fot. Jan Bogacz / TVP

"The Voice of Poland 12" trwa. Choć przed nami dopiero etap Bitew, widzowie TVP są bardzo niezadowoleni z nowych odcinków programów. Zdaniem wielu osób dwunasta edycja jest najsłabszą w historii. Co nie podoba się widzom "The Voice of Poland 12"?

" The Voice of Poland" przyciąga przed telewizory miliony widzów. Na antenie TVP2 możemy oglądać obecnie dwunastą edycję programu, który wyłoni kolejny najlepszy głos w Polsce.

Niestety, widzowie narzekają na poziom "The Voice of Poland 12". Nie brakuje komentarzy, że obecna edycja jest zdecydowanie najsłabszym sezonem talent show.

"The Voice of Poland 12" to najgorsza edycja w historii? Widzowie krytykują

Internauci nie są zadowoleni z Przesłuchań w Ciemno do "The Voice of Poland 12", które przez kilka ostatnich tygodni mogliśmy oglądać w TVP2.

Spora część widzów zwraca uwagę na dość niski poziom uczestników, brak faworyta i skład jurorów, który nie przypadł do gustu wszystkim.

"Nie ma z czego wybierać w tym roku", "Słabiutka edycja, bezbarwna i nudna", "Źle dobrani trenerzy", "Zdecydowanie najsłabsza i najnudniejsza edycja", "W tym roku nikt nie złapał mnie za twarz i walnął o podłogę", "Żal przyznać, ale z kolejnym sezonem jest coraz gorzej", "Wieje nudą i średnim poziomem kandydatów", "Czyżby najsłabsze blindy ever?", "Przeciętne głosy, zero osobowości" – grzmią widzowie.

W kolejnym odcinku uczestnicy wezmą udział w kolejnym etapie "The Voice of Poland 12", czyli słynnych Bitwach. Czy widzowie zmienią zdanie i przekonają się do niektórych głosów? Przekonamy się w najbliższą sobotę.