Zamknij

The Voice of Poland: uczestniczka próbowała odebrać sobie życie. Wstrząsające wyznanie [WIDEO]

20.09.2021 10:28
The Voice of Poland 12 Dorota Kaczmarek
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

"The Voice of Poland 12" trwa. Jedną z uczestniczek najnowszej edycji jest Dorota Kaczmarek. W trakcie programu ujawniła wstrząsającą historię. Młoda dziewczyna zmagała się z depresją, przez którą próbowała odebrać sobie życie.

"The Voice of Poland" ponownie możemy oglądać na antenie Telewizji Polskiej. Na ekranach telewizorów pojawiła się dwunasta już edycja programu, w której występuje zupełnie nowa jurorka, Sylwia Grzeszczak.

Jedną z uczestniczek "The Voice of Poland 12" jest Dorota Kaczmarek. 25-latka podzieliła się z widzami traumatyczną historią, którą przeżyła jako nastolatka. Uczestniczka cierpiała na depresję, która doprowadziła ją do próby samobójczej – w jej wyniku Dorota została osobą niepełnosprawną.

Zobacz także:  The Voice of Poland 12: szokujące zachowanie jurora. Naprawdę to zrobił! [WIDEO]

The Voice of Poland 12: uczestniczka Dorota Kaczmarek próbowała popełnić samobójstwo

Dorota Kaczmarek jako nastolatka zachorowała na depresję. Uczestniczka "The Voice of Poland 12" wyznała, że nie potrafiła wierzyć w swój talent do śpiewania, a jej zły stan zdrowia się pogłębiał. Przez chorobę omal nie straciła życia.

Nienawidziłam siebie… To, jaką jestem osobą. Nie chciałam wsparcia. Chciałam wtedy zniknąć po prostu. To wszystko doprowadziło do tego, że próbowałam odebrać sobie życie. Rzuciłam się pod pociąg… – mówi 25-letnia Dorota w "The Voice of Poland".

W wyniku tragicznego zdarzenia uczestniczka została osobą niepełnosprawną. Traumatyczne wydarzenie mocno wpłynęło na Dorotę, która postanowiła zmienić swoje życie. W powrocie do zdrowia pomogli jej nie tylko najbliżsi, ale także muzyka.

Wszystko potoczyło się w taki sposób, że jestem osobą niepełnosprawną, ale siedzę tutaj i żyję. Dostałam szansę na to, żeby jeszcze powalczyć trochę. Od momentu wypadku są dwie różne osoby. Jestem dumna z tego jaka jestem teraz – dodaje.

Dorota Kaczmarek zaśpiewała na scenie "The Voice of Poland 12" utwór "List" z repertuaru Kamila Bednarka. Występ zachwycił Marka Piekarczyka, który zaprosił uczestniczkę do swojej drużyny.

RadioZET.pl/mat.prasowe