Zamknij

The Voice of Poland 12: uczestniczka rezygnuje z udziału w programie. Co się stało?

13.10.2021 14:14
Marek Piekarczyk
fot. Jan Bogacz / TVP

"The Voice of Poland 12" wkracza w etap Bitew. Nie rozpoczęły się ona jednak dobrze dla drużyny Marka Piekarczyka. Produkcja poinformowała, że jedna z uczestniczek zrezygnowała z udziału w programie. Z jakiego powodu?

" The Voice of Poland" trwa. Przed nami kolejny etap dwunastej edycji, czyli słynne Bitwy, podczas których uczestnicy będą rywalizować ze sobą na muzycznym ringu.

Niestety, jedna z uczestniczek zrezygnowała z udziału "The Voice of Poland 12" i nie zobaczymy jej w najbliższym odcinku programu. Dlaczego?

Zobacz także:  The Voice of Poland 12: wpadka w programie. Producenci popełnili błąd

The Voice of Poland 12: uczestniczka rezygnuje z udziału. Znamy powód

Uczestniczka "The Voice of Poland 12" zrezygnowała z udziału w programie. Chodzi o jedną z osób z drużyny Marka Piekarczyka, które miały zmierzyć się z utworem „Wymyśliłem Ciebie” Andrzeja Zauchy i Dżamble.

Dzień przed nagraniem dziewczyna zrezygnowała jednak z powodów zdrowotnych. Nie wiadomo na ten moment, co się stało i która uczestniczka nie pojawi się już w "The Voice of Poland".

O szczegółach, w tym decyzji Marka Piekarczyka na zaskakującą sytuację, widzowie dowiedzą się w najbliższą sobotę o godz. 20:00 w TVP2.