Zamknij

The Voice of Poland: widzowie miażdżą Sylwię Grzeszczak. "Najgorsza trenerka w historii"

25.10.2021 11:34
Sylwia Grzeszczak
fot. Pawel Murzyn/East News

Sylwia Grzeszczak po raz kolejny w ogniu krytyki. Widzowie "The Voice of Poland 12" zaatakowali trenerkę po nieudanym występie jej podopiecznych w etapie Bitew. Wielu z nich twierdzi, że Sylwia Grzeszczak niezbyt dobrze radzi sobie z trenowaniem uczestników. Posypały się ostre komentarze.

Sylwia Grzeszczak jest jurorką " The Voice of Poland" po raz pierwszy w swojej karierze. Dla trenerki to zupełnie nowe wyzwanie zawodowe, ponieważ nigdy wcześniej nie zajmowała się ocenianiem i trenowaniem uczestników talent show.

Zdaniem niektórych widzów nowa trenerka "The Voice of Poland" nie radzi sobie jednak zbyt dobrze w jurorowaniu. Sylwia Grzeszczak już raz została mocno skrytykowana za swoje decyzje w programie. Teraz na jurorkę spadła kolejna fala krytyki. Tym razem internauci zaatakowali wokalistkę za występ jej uczestniczek z piosenką Sanah.

The Voice of Poland 12: Sylwia Grzeszczak w ogniu krytyki. Widzowie są bezlitośni dla jurorki

Podczas jednej z Bitew w ostatnim odcinku "The Voice of Poland 12" rywalizowały Iga Andrzejczak i Karolina Makoś. Uczestniczki z drużyny zmierzyły się z przebojem "Ale jazz!" Sanah i Vito Bambino.

Niestety, występ nie był idealny, a młode wokalistki zostały skrytykowane zarówno przez widzów, jak i jurorów. To kolejny występ w drużynie Sylwii Grzeszczak, który wywołał tak ogromną dyskusję i negatywne emocje.

W internecie posypały się bardzo ostre komentarze, w których wielu widzów nie szczędziło krytyki pod adresem Grzeszczak.

"Najgorszy trener w historii", "Czemu Sylwia wybiera swoim podopiecznym tak beznadziejny repertuar?", "Sylwia to super wokalistka, ale jako trener… chyba jeden z gorszych ze wszystkich edycji", "Niestety kolejny dramat u Sylwii", "Coś nie tak z panią Sylwią jako trenerką. Z całym szacunkiem, ale moim zdaniem pokazała, jak słabo przygotowała kolejny raz swoich zawodników", "Jako trener chyba sobie najlepiej nie radzi", "Niestety nie potrafi chyba dobrać utworów i daje takie na siłę niepasujące wcale uczestnikom" – piszą internauci.