Zamknij

The Voice of Poland 12: wpadka w programie. Producenci popełnili błąd

11.10.2021 08:31
The Voice of Poland 12
fot. Jan Bogacz / TVP

Wpadka w "The Voice of Poland 12". Jedną z uczestniczek ostatnich Przesłuchań w Ciemno była Iga Andrzejczak. Twórcy programu pomylili się i w trakcie prezentacji wokalistki dodali jej kilka lat. Okazało się, że Iga ma zaledwie 19 lat.

" The Voice of Poland" wkracza w kolejną fazę. Przed uczestniczkami dwunastej edycji kolejny etap, czyli pełne emocji Bitwy.

Podczas ostatnich Przesłuchań w Ciemno widzowie mogli oglądać m.in. występ Igi Andrzejczak. Produkcja "The Voice of Poland 12" zaliczyła jednak wpadkę.

The Voice of Poland 12: wpadka w programie. Pomylono wiek Igi Andrzejczak

Iga Andrzejczak była jedną z uczestniczek ostatnich Przesłuchań w Ciemno. Tuż przed jej występem nie mogło zabraknąć krótkiej wizytówki, w której widzowie poznali nieco lepiej utalentowaną wokalistkę.

Produkcja "The Voice of Poland 12" popełniła błąd, który natychmiast wychwycili czujni internauci. Twórcy programu poinformowali na ekranie, iż Iga ma 23 lata. Szybko okazało, że doszło do wpadki – uczestniczka zdradziła jurorom, że ma zaledwie 19 lat.

Iga Andrzejczak w "The Voice of Poland 12". Kim jest uczestniczka?

Iga Andrzejczak zaśpiewała w "The Voice of Poland 12" utwór "A to co mam..." z repertuaru Kasi Kowalskiej. Jej emocjonalne wykonanie bardzo spodobało się jurorom, choć nie zabrakło również słów krytyki. Ostatecznie uczestniczka trafiła do drużyny Sylwii Grzeszczak.

19-latka ma na swoim koncie już wiele sukcesów. Zaczęła śpiewać w wieku zaledwie 9 lat. Wtedy też dołączyła do chóru dziewczęcego Skowronki, z którym koncertowała m.in. w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

RadioZET.pl/plotek.pl