Zamknij

The Voice of Poland: 17-latka skradła serca jurorów. Wcześniej wzruszyła Edytę Górniak [WIDEO]

Maciej Friedrich
09.09.2019 13:03
The Voice of Poland: 17-latka skradła serca jurorów. Wcześniej wzruszyła Edytę Górniak [WIDEO]
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EAST NEWS

Za nami pierwszy odcinek 10. sezonu „The Voice of Poland”. Już w pierwszej po wakacjach odsłonie show znalazła się wokalistka, która podbiła serca jurorów. Zaledwie 17-letnia Alicja Szemplińska swoją interpretacją utworu Alessi Cary wywołała ogromne poruszenie.

The Voice of Poland” powróciło po wakacjach z jubileuszowym, 10. sezonem. Po raz kolejny ambitni wokaliści i wokalistki będą mieli szansę wyśpiewać sobie drogę do wielkiej kariery. W sobotę 7 września mogliśmy oglądać pierwszy odcinek nowej serii, w której pojawiło się wiele nowości. W roli prowadzących zadebiutowali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, a w fotelach jurorów pierwszy raz zobaczyliśmy Margaret i Kamila Bednarka. W pierwszym odcinku nie zabrakło również ogromnego zaskoczenia. Występ jednej z uczestniczek zauroczył jurorów. Czyżby już na początku pojawiła się faworytka?

The Voice of Poland 10: Alicja Szemplińska zachwyciła jurorów

W „The Voice of Poland” nigdy nie brakowało utalentowanych wokalistów i wokalistek, często bardzo młodych. Już w pierwszym odcinku 10. sezonu pojawiła się uczestniczka, która wywołała niemałe poruszenie. Kiedy na scenie pojawiła się zaledwie 17-letnia Alicja Szemplińska, chyba nikt nie spodziewał się, że młoda piosenkarka może dysponować tak potężnym głosem. Jednak jej wykonanie utworu „Scars to Your Beautiful” z repertuaru Alessi Cary porwało widzów od pierwszego dźwięku.

 The Voice of Poland 10: Margaret w szokującej kreacji na konferencji show 

Jako pierwszy fotel odwrócił Kamil Bednarek, który błyskawicznie zdecydował, że chciałby mieć w swojej drużynie taki właśnie głos. Alicja nie musiała długo czekać na kolejnych jurorów, niedługo po Kamilu na „tak” byli Margaret, Michał Szpak oraz Tomson i Baron. O tym, w której drużynie znajdzie się Szemplińska, dowiemy się w kolejnym odcinku programu.

The Voice of Poland 10: Alicja Szemplińska — kim jest uczestniczka, która zachwyciła jury?

Okazuje się, że Alicja nie po raz pierwszy zachwyciła swoim wokalnym talentem w telewizyjnym show. W 2016 roku mogliśmy oglądać ją w programie TVP „Hit Hit, Hurra”, w którego finale zwyciężyła. Komplementowała ją wtedy między innymi sama Edyta Górniak. Zwycięstwo pozwoliło jej trenować pod okiem trenera Setha Riggsa, który w przeszłości szkolił między innymi Michaela Jacksona.

RadioZET.pl/MF