Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Szpak popłakał się w The Voice of Poland. Ten występ wzruszył go do łez [WIDEO]

23.10.2017 10:09

Kolejny etap ósmej edycji The Voice of Poland za nami. W miniony weekend zakończyły się Bitwy. Ostatni występ Mai Kapłon i Jacka Wolnego wywołał ogromne emocje, a Michała Szpaka wzruszył do łez. Musisz to zobaczyć! 

Michał Szpak popłakał się w The Voice of Poland. Ten występ wzruszył go do łez [WIDEO] fot. Youtube (The Voice of Poland)
Zagłosuj

Który z trenerów ma najsilniejszą drużynę przed etapem Nokautów?

W kolejnym odcinku The Voice of Poland rozpocznie się etap Nokautów. Do walki o udział w odcinkach na żywo stanie aż 28 uczestników. W internecie nadal nie chcą jednak opaść emocje po ostatniej bitwie ósmej edycji. Maja Kapłon i Jacek Wolny, którzy byli w drużynie Szpaka, zaśpiewali piosenkę „Beneath Your Beautiful” Labrintha i Emeli Sandé.

W trakcie występu Michał Szpak nie krył ogromnego wzruszenia. Emocjonalna prezentacja wywołała niemałe poruszenie nie tylko wśród jurorów, ale i internautów. W sieci można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy na temat tej bitwy.

„Pięknie, cudownie, wzruszająco. Piosenka i wykonanie z wielką klasą. Super dobrany utwór. Ogromne gratulacje i podziękowania dla wykonawców oraz trenera za te wspaniałe emocje i przeniesienie w inny świat” – napisała jedna z internautek.

Bitwę ostatecznie wygrał Jacek, który pozostał w grupie Michała Szpaka. Mimo przegranej, Maja nie odpadła z programu – z możliwości ostatniej „kradzieży” skorzystała Maria Sadowska.

RadioZET.pl/PK

Oceń