Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Voice of Poland. Kto lepiej poradził sobie z hitem Eda Sheerana i Taylor Swift? [WIDEO]

16.10.2017 10:05

Za nami kolejny odcinek Bitew w The Voice of Poland. Patrząc na wyświetlenia w serwisie YouTube, według internautów jednym z najciekawszych występów okazał się duet Małgorzaty Hodurek i Artura Wołk-Lewanowicza. Zaśpiewali hit Eda Sheerana i Taylor Swift.

The Voice of Poland. Kto lepiej poradził sobie z hitem Eda Sheerana i Taylor Swift? [WIDEO] fot. Youtube (The Voice of Poland)
Zagłosuj

Kto lepiej poradził sobie z hitem Eda Sheerana i Taylor Swift?

Małgorzata Hodurek i Artur Wołk-Lewanowicz pracowali pod okiem Marii Sadowskiej, która wybrała dla pary utwór „Everything Has Changed”. Folk popowa kompozycja pochodzi z czwartego albumu Taylor Swift „Red” z 2012 roku. Piosenka osiągnęła status platynowy w Stanach Zjednoczonych i Australii, a oficjalny teledysk obejrzano już ponad 244 miliony razy.

Interpretacja uczestników ósmej edycji The Voice of Poland spodobała się zarówno jurorom, jak i widzom. W internecie pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy na temat występu.

„Bardzo fajne wykonanie. Artur czaruje swoją oryginalną barwą, ale Małgosia zawodowo i z wielkim urokiem operuje głosem! Moim zdaniem oboje mogą zajść w programie daleko” – skomentował zadowolony internauta.

Bitwę ostatecznie wygrała Małgorzata, która pozostała w grupie Marii Sadowskiej. Mimo przegranej, Artur nie odpadł z programu – z możliwości „kradzieży” skorzystał Andrzej Piaseczny.

"Ten duet był świetny. Dziewczyna przesympatyczna i fantastycznie śpiewa, chłopak ma niesamowitą barwę. Strasznie się cieszę, że też zostaje w programie" - napisał jeden z widzów.

Artura Wołk-Lewanowicz musi jednak poczekać na pewny awans aż do ostatniego odcinka etapu Bitew.

Poniżej oryginalna wersja piosenki:

RadioZET.pl/PK

Oceń