Zamknij

Michał Szpak kontra Maria Sadowska. Kto lepiej zaśpiewał legendarne „Sweet Dreams”? [WIDEO]

Redakcja
09.10.2017 15:00
Michał Szpak kontra Maria Sadowska. Kto lepiej zaśpiewał legendarne „Sweet Dreams”? [WIDEO]
fot. Youtube / The Voice of Poland

W programie The Voice Poland nie tylko uczestnicy prezentują swoje umiejętności. Pierwszy odcinek etapu Bitew w ósmej edycji otworzył duet Michała Szpaka i Marii Sadowskiej. Trenerzy zaśpiewali wielki przebój „Sweet Dreams (Are Made of This)” z repertuaru Eurythmics. Musisz to zobaczyć.

Zagłosuj

Kto lepiej zaśpiewał przebój „Sweet Dreams (Are Made of This)”?

Liczba głosów:

Zmagania uczestników The Voice of Poland weszły w kolejny etap. W sobotni wieczór wyemitowane zostały pierwsze bitwy ósmej edycji show.

Twórcy programu przyzwyczaili już widzów do niespodziewanych występów. Tym razem odcinek otworzył nietypowy trenerski duet. Na scenie pojawili się obok siebie Michał Szpak i Maria Sadowska, którzy zmierzyli się z legendarnym przebojem Eurythmics.

Wykonanie Szpaka i Sadowskiej cieszy się ogromną popularnością w internecie. Występ obejrzano już blisko 400 tysięcy razy w serwisie YouTube.

Piosenka „Sweet Dreams (Are Made of This)” została wydana w 1983 roku i stała się pierwszym wielkim hitem zespołu. Na przestrzeni lat doczekała się niezliczonej liczby coverów, z których największą popularnością cieszyła się wersja Marilyna Mansona z 1996 roku.

RadioZET.pl/PK