Zamknij

Sabina zaśpiewała przebój Beyoncé. Czy to najlepszy występ w The Voice of Poland 8? [WIDEO]

Redakcja
30.10.2017 12:43
Sabina zaśpiewała przebój Beyoncé. Czy to najlepszy występ w The Voice of Poland 8? [WIDEO]
fot. Youtube (The Voice of Poland)

Utwory amerykańskiej gwiazdy nie należą do najłatwiejszych do zaśpiewania. W trakcie Nokautów Sabina Mustaeva postanowiła zmierzyć się z hitem „Halo”. Występ przyniósł jej awans do odcinków na żywo i zachwyt internautów. Czy to był najlepszy występ ósmej edycji The Voice of Poland?

Zagłosuj

Czy to był najlepszy występ ósmej edycji The Voice of Poland?

Liczba głosów:

Mimo bardzo młodego wieku, Sabina Mustaeva może pochwalić się już sporymi umiejętnościami. 17-latka dorastała w środowisku muzycznym. To nie pierwszy raz, kiedy widzowie i internauci zachwycili się talentem dziewczyny pochodzącej z Uzbekistanu. W 2015 roku Sabina wygrała drugą edycję rosyjskiego The Voice Kids.

Zdobyte tam doświadczenie dziewczyna wykorzystuje obecnie w ósmej edycji The Voice of Poland. W trakcie zeszłotygodniowych Nokautów zaprezentowała swoją wersję wielkiego przeboju Beyoncé „Halo” z 2009 roku.

Wykonanie zachwyciło jurorów, widzów i internautów. Sabinie udało się bez większych problemów dostać do kolejnego etapu programu, czyli odcinków na żywo. 17-latka znalazła się w czteroosobowej drużynie Tomsona i Barona.

W sieci nie brakuje pozytywnych komentarzy na temat występu Mustaevy. Wielu widzów uważa, że dziewczyna jest jedną z głównych faworytek do zwycięstwa.

- Miałam ciarki, myślałam że nikt tego nie potrafi tak z miłością zaśpiewać jak Beyoncé. Wiele jest osób, które śpiewało dobrze tę piosenkę, ale byli poza treścią. Ona ma taką dojrzałość, że zrozumiała, o co chodzi w tej piosence. Serdecznie podziwiam, szacunek naprawdę! – napisała jedna z zachwyconych internautek.

Który z trenerów ma najlepszą drużynę? [SONDA]

Emocjonujący etap Nokautów za nami. Trenerzy musieli podjąć ostateczne decyzje i wybrać uczestników do swoich czteroosobowych drużyn. W odcinkach na żywo usłyszymy tylko dwanaście osób. Który trener ma najlepszą drużynę tuż przed odcinkami na żywo? Zagłosuj w naszej sondzie!

RadioZET.pl/PK