Zamknij

Szpak, Piasek i Tomson & Baron. Kto wypadł najlepiej w trenerskiej bitwie? [WIDEO]

Redakcja
20.10.2017 09:52
Szpak, Piasek i Tomson & Baron. Kto wypadł najlepiej w trenerskiej bitwie? [WIDEO]
fot. Youtube (The Voice of Poland)

The Voice of Poland to także występy jurorów, którzy prezentują swoje umiejętności w trakcie trenerskich bitew. W kolejnym odcinku na ringu zobaczymy Michała Szpak, Andrzeja Piasecznego i Tomsona & Barona. Trenerzy zaśpiewali wielki przebój lat dziewięćdziesiątych „All For Love”. Musisz to zobaczyć!

Zagłosuj

Kto wypadł najlepiej w tej trenerskiej bitwie?

Liczba głosów:

Etap Bitew w The Voice of Poland trwa. Najbliższy odcinek otworzy występ aż czwórki trenerów. Artyści wzięli na warsztat słynny kawałek Bryana Adamsa, Roda Stewarta i Stinga z 1993 roku. Utwór „All For Love” znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu „Trzej muszkieterowie”. Piosenka stała się światowym hitem.

Zobacz także

Niedawny cover „Sweet Dreams” Michała Szpaka i Marii Sadowskiej, który zaprezentowali na scenie w trakcie pierwszego odcinka Bitew, wywołał niemałe zainteresowanie w internecie. Nagranie z występu obejrzano już blisko milion razy w serwisie YouTube. Tutaj możesz go obejrzeć.

Czy podobnie będzie z „All For Love” w wykonaniu czterech trenerów The Voice of Poland? Czas pokaże. Kto wypadł najlepiej w tej bitwie? Zagłosuj w naszej sondzie!

RadioZET.pl/PK