Zamknij

Niesamowity występ w „The Voice of Poland”. Maksymilian zszokował jurorów coverem Arethy Franklin!

Redakcja
03.09.2018 10:53
The Voice of Poland
fot. Youtube (The Voice of Poland)

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland” wystartowała. W pierwszym odcinku widzowie mieli okazję zobaczyć występ Maksymiliana Kwapienia. Uczestnik zaśpiewał w trakcie Przesłuchania w Ciemno legendarny przebój „Respect” z repertuaru niedawno zmarłej Arethy Franklin. Jego wykonanie zszokowało jurorów i publiczność.

The Voice of Poland 9: Maksymilian Kwapień w hicie „Respect” Arethy Franklin

Maksymilian Kwapień to jeden z uczestników, który pojawił się w pierwszym odcinku dziewiątej edycji „The Voice of Poland”. Jego występ wywołał niemałe zamieszanie wśród jurorów. 22-latek zaprezentował cover „Respect”, jednego z najsłynniejszych utworów Arethy Franklin, zmarłej niedawno Królowej Soulu.

Przez długi czas trenerzy nie byli w stanie odgadnąć, kto śpiewa legendarny przebój — kobieta czy mężczyzna. Występ zaciekawił wszystkich jurorów, którzy bez wahania odwrócili swoje czerwone fotele.

Byłam pewna, że śpiewa kobieta — stwierdziła Patrycja Markowska.

W rozmowie z jurorami Maksymilian przyznał, że ma swój własny zespół Kac, z którym tworzy na co dzień muzykę z gatunku hard rock. Chwilę później członkowie grupy pojawili się na scenie „The Voice of Poland”, aby wesprzeć przyjaciela.

Maksymilian Kwapień przeszedł do kolejnego etapu i dołączył do drużyny Piotra Cugowskiego.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK