Zamknij

„The Voice of Poland”: Maksymilian Łapiński zachwycił jurorów na castingu! [WIDEO]

Redakcja
10.09.2018 12:54
Maksymilian Łapiński The Voice of Poland
fot. YouTube (The Voice of Poland)

Maksymilian Łapiński zachwycił jurorów w ostatnim odcinku „The Voice of Poland”. 24-latek z Torunia zaprezentował podczas Przesłuchania w Ciemno cover przeboju „These Days” z repertuaru Rudimental. W internecie uczestnik został szybko okrzyknięty „polskim Edem Sheeranem”.

The Voice of Poland 9: występ Maksymiliana Łapińskiego

Trwają Przesłuchania w Ciemno w nowej edycji „The Voice of Poland”. W ostatnim odcinku muzycznego programu widzowie mieli okazję zobaczyć castingowy występ Maksymiliana Łapińskiego. Pochodzący z Torunia uczestnik pojawił się na scenie z gitarą i zaśpiewał „These Days”, przebój Rudimental, Jess Glynne i Macklemore’a.

 Śpiewa, gra na gitarze, komponuje utwory, a przy tym doskonale jeździ na gokartach i skacze na bungee. To prawdziwy wolny ptak z niewymuszoną nonszalancją w głosie, który lubi wyzwania i wierzy w marzenia — czytamy w opisie występu Maksymiliana.

Podczas występu 24-latka swoje czerwone fotele odwrócili wszyscy jurorzy.

Fajną ma chrypę w dole — stwierdziła Patrycja Markowska.

Zachwyty trenerki nad talentem uczestnika podziałały. Maksymilian Łapiński zdecydował się dołączyć do drużyny Patrycji Markowskiej i przeszedł do kolejnego etapu „The Voice of Poland”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK