Zamknij

The Voice of Poland: Margaret nową jurorką? Gwiazda komentuje!

Redakcja
15.05.2018 10:25
Margaret
fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Temat udziału Margaret w dziewiątej edycji „The Voice of Poland” pojawia się w mediach już od kilku tygodni. Czy program zyska nową jurorkę? Piosenkarka zdecydowała się skomentować plotki w rozmowie z „Party”.

The Voice of Poland: Margaret jurorką? Jest komentarz piosenkarki

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland” coraz bliżej. Wszystko na to wskazuje, że widzowie zobaczą nowe odcinki już jesienią. Trwa kompletowanie składu jurorskiego. Wiadome już, że z programem pożegnał się Andrzej Piaseczny, którego zastąpi najprawdopodobniej Patrycja Markowska.

Zobacz także

Wśród potencjalnych trenerów w nowym „The Voice of Poland” wymienia się także Margaret. Pierwsze informacje na temat jej ewentualnego udziału pojawiły się już kilka tygodni temu. Piosenkarka zdecydowała się skomentować całą sytuację w ostatniej rozmowie z „Party”.

Takie głosy się pojawiły, a ja się o nich dowiedziałam z mediów. Nikt z taką propozycją się do mnie nie zgłosił. Jak się zgłosi, to ja ją rozważę. Uważam, że „The Voice of Poland” jest najlepiej produkowanym muzycznym programem w Polsce. Jak mam czas, to też bardzo często oglądam. To jest świetnie wyprodukowane. Uważam, że to jest jedna z lepszych produkcji w Polsce. Jeśli taka propozycja pojawiłaby się, z chęcią ją przejrzę — powiedziała Margaret w wywiadzie dla „Party”.

The Voice of Poland 9: kiedy nowa edycja programu?

Kiedy będzie nowa edycja „The Voice of Poland”? Na ten moment Telewizja Polska nie podała oficjalnej daty premiery dziewiątej odsłony programu. Najprawdopodobniej show zadebiutuje w jesiennej ramówce TVP.

Nadal nie mamy stuprocentowej pewności, kto pojawi się w jury „The Voice of Poland”. Wiemy już, że na trenerskim fotelu zabraknie Andrzeja Piasecznego. Nieoficjalnie mówi się także o odejściu Tomsona i Barona, którzy od teraz mieliby być trenerami jedynie w „The Voice of Kids”.

Zobacz także

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/party.pl/PK