Zamknij

The Voice of Poland: Michał Szpak o nowych jurorach w programie

Redakcja
30.05.2018 11:49
Michał Szpak The Voice of Poland
fot. ons.pl

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland” zadebiutuje najprawdopodobniej już jesienią. TVP podała nazwiska wszystkich trenerów, którzy wezmą udział w nowym sezonie. Z poprzedniego składu widzowie zobaczą jedynie Michała Szpaka. Artysta skomentował wielkie zmiany w programie.

The Voice of Poland 9: Michał Szpak o nowych jurorach

Michał Szpak po raz kolejny weźmie udział w „The Voice of Poland”. Okazuje się, że producenci programu postawili na zmiany i wymienili większość trenerów z poprzednich edycji.

Przypomnijmy, że w dziewiątym sezonie „The Voice of Poland” zadebiutuje dwóch nowych trenerów: Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży. Do programu powraca także Patrycja Markowska, która była jurorką w drugiej edycji.

W trakcie ostatniej rozmowy z „Jastrząb Post” Michał Szpak skomentował wielkie zmiany na fotelach jurorskich.

W ogóle się tego nie spodziewałem. To dla mnie było wielkie zaskoczenie. Co więcej, myślałem, że będę mógł się poczuć swobodniej, ale nie. Tutaj nie ma miejsca na swobodę. Będę musiał się sprawdzić w nowej roli, tak naprawdę osoby, która jest kolejną edycję, a reszta trenerów jest pierwszy raz, poza Patrycją Markowską, która jest doświadczona w tym temacie. Mam nadzieję, że to będzie dobra i naprawdę barwna edycja. Każdy z jurorów ma bardzo podobny gust, bo każdy wywodzi się z rock and rolla — powiedział Michał Szpak w wywiadzie dla „Jastrząb Post”.

Zobacz także

Stwierdził, że wymiana wszystkich poprzednich jurorów stawia go w dość dziwnej sytuacji, z którą ma nadzieję sobie poradzić. Przyznał także, iż bardzo cieszy się z powrotu Patrycji Markowskiej.

To absolutnie kolorowa postać. Ma niesamowity głos. Lubię Patrycję za jej rockową duszę — dodał Szpak.

The Voice of Poland 9: kiedy nowa edycja programu?

Kiedy będzie nowa edycja „The Voice of Poland”? Na razie Telewizja Polska nie podała oficjalnej daty premiery dziewiątej odsłony programu. Najprawdopodobniej show zadebiutuje w jesiennej ramówce TVP. Wiadome, że trwają już castingi.

Będzie to pierwszy od wielu lat sezon bez udziału Andrzeja Piasecznego, Marii Sadowskiej i duetu Tomson & Baron, który trenował uczestników od 2013 roku.

Zobacz także

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/PK