The Voice of Poland: Patrycja Markowska znów będzie jurorką?

09.05.2018 11:42

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland” zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że pojawia się coraz więcej informacji na temat składu jurorskiego. Jak podaje „Super Express”, na fotel trenera powróci najprawdopodobniej Patrycja Markowska. Piosenkarka była już jurorem w 2. edycji „The Voice of Poland”.

The Voice of Poland fot. ons.pl / Tomasz Kielczewski

The Voice of Poland: Patrycja Markowska jurorką?

Patrycja Markowska jurorem The Voice of Poland? Tak przynajmniej twierdzi „Super Express”. Portal poinformował, że już jesienią 38-letnia artystka powróci do programu jako trener.

Przypomnijmy, że Patrycja Markowska była jurorką w drugiej edycji „The Voice of Poland”, która była emitowana w pierwszej połowie 2013 roku. Piosenkarce udało się doprowadzić do finału popularną dziś artystkę Natalię Nykiel, która zajęła ostatecznie 4. miejsce. Całą drugą edycję wygrała Natalia Sikora.

The Voice of Poland 9: kiedy nowa edycja programu?

Kiedy będzie nowa edycja The Voice of Poland? Na ten moment Telewizja Polska nie podała oficjalnej daty premiery dziewiątej odsłony programu. Najprawdopodobniej show zadebiutuje w jesiennej ramówce TVP.

Nadal nie mamy stuprocentowej pewności, kto pojawi się w jury „The Voice of Poland”. Oprócz plotek na temat obecności Patrycji Markowskiej w 9. edycji pojawiają się też niepotwierdzone informacje o ewentualnym udziale Margaret.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT KATY PERRY W BERLINIE

RadioZET.pl/se.pl/PK

Oceń