Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wraca „The Voice of Poland”. Pierwszy odcinek 9. edycji już 1 września

06.08.2018 11:17

„The Voice of Poland” powraca na ekrany telewizorów. Pierwszy odcinek 9. edycji programu zostanie wyemitowany już 1 września o godz. 20:05 w TVP2. Widzowie zobaczą zupełnie odmieniony skład jurorski.

The Voice of Poland 9 fot. TRICOLORS/EAST NEWS

The Voice of Poland 9: emisja pierwszego odcinka nowej edycji

„The Voice of Poland” to jeden z najpopularniejszych muzycznych talent show w polskiej telewizji. Wiadomo już, że pierwszy odcinek 9. edycji zostanie wyemitowany 1 września o godz. 20:05 w TVP2. Tradycyjnie program rozpocznie etap „Przesłuchań w ciemno”, podczas których jurorzy są odwróceni tyłem do uczestników.

W 9. sezonie „The Voice of Poland” zobaczymy duże zmiany w składzie jury. Na czerwonych fotelach zadebiutuje aż dwóch nowych trenerów — Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski. W programie ponownie zobaczymy Michała Szpaka i Patrycję Markowską, która była jurorką drugiej edycji w 2013 roku. Piosenkarce udało się doprowadzić do finału popularną dziś artystkę Natalię Nykiel.

Przypomnijmy, że poprzedni sezon „The Voice of Poland” wygrała Marta Gałuszewska. 24-latka cieszyła się ogromną popularnością już od samego początku 8. edycji. Jej występ w trakcie „Przesłuchań w ciemno” zachwycił zarówno jurorów, jak i setki tysięcy widzów przed telewizorami. W serwisie YouTube nagranie z castingu obejrzano już ponad 4 miliony razy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń