Zamknij

The Voice of Poland 9: wielki finał już w sobotę. Kto wystąpi? Oto lista finalistów!

Redakcja
27.11.2018 11:25
The Voice of Poland 9
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Już w sobotę odbędzie się finał dziewiątej edycji „The Voice of Poland”. Kto wystąpi? O tytuł najlepszego głosu w Polsce powalczy czterech finalistów: Natalia Zastępa, Marcin Sójka, Ania Deko i Maksymilian Kwapień.

The Voice of Poland 9: FINAŁ. Kto wystąpi? Lista finalistów

Finał „The Voice of Poland” odbędzie się w sobotę, 1 grudnia. Już wiemy, kto wystąpi w nim i powalczy o tytuł najlepszego głosu w Polsce.

W finale zobaczymy czterech finalistów: Natalię Zastępę z drużyny Michała Szpaka, Marcina Sójkę z drużyny Patrycji Markowskiej, Anię Deko z drużyny Grzegorza Hyżego i Maksymiliana Kwapienia z drużyny Piotra Cugowskiego.

Uczestnicy mieli już okazję zaprezentować widzom „The Voice of Poland” pierwsze autorskie single. Każdy z nich zaśpiewał swoją piosenkę w półfinale programu.

Program „The Voice of Poland” jest nadawany w TVP od września 2011 roku. Jego historia pokazuje, że pomógł on rozpocząć przygodę z muzyką i odnieść sukces wielu znanym dziś artystom. To właśnie za sprawą „The Voice of Poland” popularność zyskali m.in. Natalia Nykiel, Sarsa, Rafał Brzozowski, Antek Smykiewicz, Monika Lewczuk, Marta Gałuszewska, Ania Karwan, Filip Lato, Michał Szczygieł czy Mateusz Ziółko.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK