The Voice of Poland 9: skład jury. Oto nazwiska wszystkich trenerów!

21.05.2018 11:05

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland” zbliża się wielkimi krokami. Telewizja Polska podała nazwiska wszystkich trenerów, którzy pojawią się w nowym sezonie programu. W składzie jury zadebiutuje dwóch popularnych artystów. Będzie też wielki powrót!

The Voice of Poland fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

The Voice of Poland 9: trenerzy w nowym sezonie

Producenci „The Voice of Poland” podali na oficjalnej stronie programu nazwiska czterech trenerów, którzy znajdą się w składzie jury podczas dziewiątej edycji.

Na fotelu jurorskim „The Voice of Poland” ponownie zobaczymy Michała Szpaka. Do programu powraca także Patrycja Markowska, która była jurorką w drugiej edycji w pierwszej połowie 2013 roku. Piosenkarce udało się doprowadzić do finału popularną dziś artystkę Natalię Nykiel.

W nowym sezonie „The Voice of Poland” zadebiutuje również dwóch nowych trenerów: Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży.

Będzie to pierwsza od wielu lat edycja bez udziału Andrzeja Piasecznego, Marii Sadowskiej i duetu Tomson & Baron, który trenował uczestników od 2013 roku.

The Voice of Poland 9: kiedy nowa edycja programu?

Kiedy będzie nowa edycja „The Voice of Poland”? Na ten moment Telewizja Polska nie podała oficjalnej daty premiery dziewiątej odsłony programu. Najprawdopodobniej show zadebiutuje w jesiennej ramówce TVP. Obecnie trwają castingi.

RadioZET.pl/voice.tvp.pl/PK

Oceń