Zamknij

The Voice of Poland 9: pierwsze wspólne zdjęcia nowych trenerów [FOTO]

Redakcja
30.07.2018 12:30
The Voice of Poland 9
fot. instagram.com/voiceofpoland/

9. edycja „The Voice of Poland” zbliża się wielkimi krokami. To będzie wyjątkowy sezon, bo na fotelach jurorskich zasiądzie aż dwóch nowych trenerów oraz jeden powracający do programu po kilku latach nieobecności. Mowa o Grzegorzu Hyżym, Piotrze Cugowskim i Patrycji Markowskiej. Ponownie zobaczymy także Michała Szpaka. W sieci pojawiły się pierwsze wspólne zdjęcia wszystkich trenerów „The Voice of Poland”.

The Voice of Poland 9: zdjęcia wszystkich trenerów

„The Voice of Poland” powraca. Już niedługo widzowie będą mogli śledzić zmagania uczestników w dziewiątej edycji. W nowym sezonie nastąpiły spore zmiany w składzie jury. Na czerwonych fotelach zadebiutuje aż dwóch nowych trenerów.

ZOBACZ TEŻ: Zarobki jurorów „The Voice Kids” i „The Voice of Poland”. Znamy KWOTY!

Trenerami w „The Voice of Poland 9” zostali Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Michał Szpak i Piotr Cugowski. Jurorzy mają za sobą już nagrywanie spotu, który będzie promował 9. sezon.

W internecie pojawiły się zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć wszystkich trenerów razem. Każdy juror zaprezentował się z zupełnie innej strony, ale trzeba przyznać, że jak zwykle najbardziej wyróżniał się ze swoją stylizacją Michał Szpak.

The Voice of Poland 9: kiedy nowa edycja programu?

Kiedy będzie nowa edycja „The Voice of Poland”? Na ten moment Telewizja Polska nie podała oficjalnej daty premiery dziewiątej odsłony programu. Najprawdopodobniej show zadebiutuje już we wrześniu na antenie TVP2.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK