Zamknij

The Voice of Poland: Agata Hylińska będzie nową Chylińską? Mocny, rockowy głos!

Redakcja
25.09.2017 11:08
Kim jest Agata Hylińska
fot. screen

Kim jest Agata Hylińska z The Voice of Poland? Uczestniczka z mocnym, rockowym głosem zachwyciła Tomsona i Barona. Ma szansę na wygranie programu?

Za nami kolejny odcinek przesłuchań w ciemno The Voice of Poland. W programie pojawiło się wielu utalentowanych uczestników, wśród których była uczestniczka o rockowym głosie i nazwisku, które (na pewno z brzmienia) kojarzy się z mocną muzą: Agata Hylińska. Wokalistka ta zaśpiewała utwór "Bed of Roses" grupy Bon Jovi.

Agata Hylińska swoim występem przekonała do siebie wszystkich trenerów. Michał Szpak stwierdził, że dziewczyna ma kosmiczną barwę, a Maria Sadowska zauważyła, że Agata śpiewa nie tylko ustami: "Śpiewasz życiem. Jesteś niezwykle oryginalna, a ja słynę z tego, że zbieram wszystkich oryginałów do swojej drużyny" - powiedziała. Barona Hylińska przekonała nie tylko świetnym głosem, ale i taką samą fryzurą. Ostatecznie muzycy z Afromental wyszli na scenę i razem z "nową Chylińską" wykonali utwór, który wcześniej zaprezentowała. Zobacz, jak to im wyszło!

Kim jest Agata Hylińska?

Z takim nazwiskiem Agata na pewno nie uniknie porównań do Agnieszki Chylińskiej, ale naszym zdaniem Hylińska ma swój własny styl śpiewania. Ciekawe, co zaprezentuje dalej. Już w tej chwili zdobyła wielu fanów, którzy pod filmem z jej występem zamieszczają pozytywne komentarze: fantastyczny głos, ciary, czad, mega super głos, petarda - to tylko wybrane określenia na temat Agaty. Uczestniczka ta pochodzi z Leśnej, nieopodal Jeleniej Góry. Ma 39 lat i oprócz tego, że pasjonuje ją śpiew, jest też mamą dwóch córek. Poza tym sama pisze teksty. Trzymamy za nią kciuki!

RadioZET.pl/SA