„The Voice of Poland”: Andrzej Piaseczny odchodzi. Wielkie zmiany w programie!

14.05.2018 10:38

Wielkimi krokami zbliża się dziewiąta edycja „The Voice of Poland”. Nowy sezon muzycznego programu zadebiutuje najprawdopodobniej już jesienią. W mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat składu jurorskiego. Wiadome już, że Telewizja Polska zakończyła współpracę z Andrzejem Piasecznym.

The Voice of Poland fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

The Voice of Poland: Andrzej Piaseczny odchodzi z programu

Andrzej Piaseczny nie będzie jurorem w dziewiątej edycji „The Voice of Poland”. Artysta poinformował o tym w rozmowie z „Prestiż. Magazyn szczeciński”.

W tym programie już także nie wystąpię, zrezygnowałem. Nie mówię jednak, że na zawsze. Kto wie — być może zabraknie widzom na jurorskim fotelu mnie i mojego specyficznego poczucia humoru. Wtedy zobaczymy co przyniesie życie — powiedział Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny był jurorem podczas czterech edycji „The Voice of Poland”. W siódmym sezonie pomógł wygrać program swojemu podopiecznemu — Mateuszowi Grędzińskiemu.

Kto zastąpi Piasecznego? Jak informował niedawno „Super Express”, na fotel trenera powróci najprawdopodobniej Patrycja Markowska. Piosenkarka była jurorką w drugiej edycji „The Voice of Poland”, która była emitowana w pierwszej połowie 2013 roku.

Niewykluczone, że to nie koniec zmian w składzie jurorskim „The Voice of Poland”. Nieoficjalnie mówi się także o odejściu Tomsona i Barona, którzy od teraz mają być trenerami jedynie w „The Voice of Kids”.

The Voice of Poland 9: kiedy nowa edycja programu?

Kiedy będzie nowa edycja „The Voice of Poland”? Na ten moment Telewizja Polska nie podała oficjalnej daty premiery dziewiątej odsłony programu. Najprawdopodobniej show zadebiutuje w jesiennej ramówce TVP.

Nadal nie mamy stuprocentowej pewności, kto pojawi się w jury „The Voice of Poland”. Oprócz plotek na temat obecności Patrycji Markowskiej w 9. edycji pojawiają się też niepotwierdzone informacje o ewentualnym udziale Margaret.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/PK

Oceń