Zamknij

The Voice of Poland: zasady Bitew i Nokautu. O co chodzi w tych etapach programu?

13.10.2020 13:47
The Voice of Poland 11
fot. Jan Bogacz / TVP

Bitwy i Nokaut to kolejne etapy „The Voice of Poland 11”, które widzowie zobaczą po zakończonych już Przesłuchaniach w Ciemno. Na czym polegają Bitwy i Nokaut? Poniżej prezentujemy zasady kolejnych etapów „The Voice of Poland”.

The Voice of Poland składa się z kilku etapów. Widzowie mają okazję obecnie oglądać jedenastą edycję programu, w której właśnie zakończyły się Przesłuchania w Ciemno.

Pora więc na kolejne etapy „The Voice of Poland 11”. Na czym polegają Bitwy i Nokaut oraz o co w nich chodzi? Poniżej prezentujemy zasady.

Aleksandra Jabłonka odpadła z „The Voice of Poland 11”. Jej hit ma miliony wyświetleń w sieci

The Voice of Poland: BITWY – zasady i o co chodzi w tym etapie programu?

Bitwy w „The Voice of Poland” to drugi etap programu, który następuje zaraz po Przesłuchaniach w Ciemno.

Zasady Bitew są bardzo proste. Każdy z trenerów dzieli swoich uczestników na duety lub tria, w których wystąpią później na scenie „The Voice of Poland” i zaśpiewają ten sam utwór. Po występie juror wybiera zwycięzcę Bitwy i zabiera uczestnika do kolejnego etapu.

The Voice of Poland 11: Edyta Górniak ostro do Michała Szpaka. „Nie jestem Edzia!” [WIDEO]

Od dziesiątej edycji „The Voice of Poland” wprowadzono zmiany w zasadach Bitew. W poprzednich sezonach trenerzy mogli dokonywać „kradzieży”, czyli przejęcia przegranego uczestnika z innej drużyny. Jurorzy mieli jednak limit — mogli zrobić to tylko trzy razy. Teraz jest to możliwe bez ograniczeń. Jeśli więcej niż jeden trener będzie chciał przejąć uczestnika, to uczestnik wybiera, do której drużyny chciałby dołączyć.

The Voice of Poland: NOKAUT – zasady i o co chodzi w tym etapie programu?

Kolejnym etapem „The Voice of Poland” jest Nokaut. Biorą w nim udział zwycięzcy wszystkich Bitew i uczestnicy z „kradzieży”.

W trakcie Nokautu uczestnicy walczą o zajęcie czterech krzeseł, które symbolizują cztery wolne miejsca w drużynie jurora w kolejnym etapie, czyli odcinkach na żywo. Po swoich występach pierwsze cztery osoby zajmują automatycznie wolne krzesła. Kolejni uczestnicy zajmują krzesło tylko w przypadku, gdy trener będzie chciał ich pozostawić w programie. Jeśli nie, to odpadają z „The Voice of Poland”.

The Voice of Poland 11: Viola Dzigman wygra? Niesamowity występ: "Finał jest twój" [WIDEO]

RadioZET.pl/voice.tvp.pl/PK