Zamknij

The Voice of Poland: Grzegorz Hyży w ogniu krytyki. Wyrzucił świetnego uczestnika!

Redakcja
05.11.2018 12:09
Grzegorz Hyży
fot. Youtube screen

Nokauty w „The Voice of Poland” za nami. Poznaliśmy wszystkich uczestników nadchodzących odcinków na żywo. Internauci są niezadowoleni z decyzji Grzegorza Hyżego, który wyrzucił z programu Konrada Słokę. W sieci pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy.

The Voice of Poland: internauci wściekli na Grzegorza Hyżego. Wyrzucił Konrada Słokę

Konrad Słoka oczarował wszystkich swoim występem podczas nokautu w „The Voice of Poland”. W świetnym stylu zaśpiewał i zagrał na gitarze „Like a Rolling Stone” legendarnego Boba Dylana. Jurorzy byli zachwyceni.

Grzegorz Hyży nie zdecydował się jednak zabrać uczestnika do odcinków na żywo. Decyzja nie spodobała się widzom programu. W internecie nie brakuje negatywnych komentarzy, w których internauci mocno krytykują trenera. Zdaniem wielu osób Konrad Słoka był jedną z najciekawszych i najbardziej utalentowanych postaci dziewiątej edycji „The Voice of Poland”.

ZOBACZ TEŻ: Szok w „The Voice of Poland”. Grzegorz Hyży wyrzucił jednocześnie dwie uczestniczki!

„Jak można było wyrzucić takiego prawdziwka z taką charyzmą? Ktoś tu nie ma wyczucia”, „To błąd, że Konrad odrzucony. Mega naturalny, swobodny, z fantastycznym głosem. Wielka szkoda” — można przeczytać na Instagramie.

W odcinkach na żywo wystąpi czteroosobowa drużyna Grzegorza Hyżego w składzie: Aleksandra Tocka, Nicole Kulesza, Natalia Capelik-Muianga i Ania Deko.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK