Zamknij

The Voice of Poland: Izabela Szafrańska zachwyciła jurorów. Internauci: „Ona to wygra!” [WIDEO]

Redakcja
08.10.2018 12:29
The Voice of Poland Izabela Szafrańska
fot. Youtube (The Voice of Poland)

Izabela Szafrańska zachwyciła jurorów i widzów swoim występem podczas Przesłuchań w Ciemno w „The Voice of Poland”. W pięknym stylu zaśpiewała piosenkę „Flashlight” z repertuaru Jessie J. Uczestniczka dostała owacje na stojąco.

„The Voice of Poland”: Izabela Szafrańska śpiewa „Flashlight” Jessie J

Występ Izabeli Szafrańskiej w najnowszej edycji „The Voice of Poland” zostanie zapamiętany na długo. Uczestniczka zaprezentowała cover piosenki „Flashlight” Jessie J i dostała owacje na stojąco.

Jej talent wokalny zachwycił wszystkich jurorów. Każdy z trenerów odwrócił czerwony fotel, licząc na to, że Izabela dołączy właśnie do jego drużyny. 25-latka zdecydowała się kontynuować przygodę w „The Voice of Poland” wspólnie z Michałem Szpakiem.

Występem Izabeli Szafrańskiej zachwycają się również internauci. Na temat uczestniczki nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy w sieci. Niektóre osoby twierdzą, że jej występ był zdecydowanie najlepszy ze wszystkich, które zobaczyliśmy podczas Przesłuchań w Ciemno.

„Ta dziewczyna może wygrać ten program”, „Mistrzostwo”, „Aż mi szczęka opadła” — piszą internauci.

Czy Izabela Szafrańska ma szansę na zwycięstwo w 9. edycji „The Voice of Poland”? Przekonamy się już wkrótce. W następnym odcinku rozpoczyna się kolejny etap programu, czyli Bitwy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK