Zamknij

Operowa wersja hitu Guns N’ Roses w „The Voice of Poland”! [WIDEO]

Redakcja
22.10.2018 13:12
The Voice of Poland
fot. Youtube (The Voice of Poland)

Zaskakująca wersja „Knockin' on Heaven's Door” w „The Voice of Poland”. Michał Steciak i Maks Kwapień, podopieczni Piotra Cugowskiego, zmierzyli się ze sobą w etapie Bitew. Ich występ na długo pozostanie w pamięci widzów. Jeden z uczestników zaprezentował wielki przebój w operowej wersji.

Michał Steciak i Maks Kwapień zmierzyli się ze sobą w etapie Bitew w programie „The Voice of Poland”. Trener Piotr Cugowski wybrał dla nich jeden z najsłynniejszych utworów w historii współczesnej muzyki.

Uczestnicy zmierzyli się z piosenką „Knockin' on Heaven's Door” Boba Dylana, której legendarny cover w latach dziewięćdziesiątych stworzyli muzycy Guns N’ Roses.

Zobacz także

Trzeba przyznać, że sobotni występ podopiecznych Cugowskiego był jednym z najbardziej interesujących w tej edycji „The Voice of Poland”. Na scenie wystąpili bowiem dwaj zupełnie różni uczestnicy, którzy reprezentują inne gatunki muzyczne. Maks Kwapień zaśpiewał utwór w iście rockowym stylu, a Michał Steciak postanowił przedstawić swoją operową wersję „Knockin' on Heaven's Door”.

Ich prezentacja zrobiła ogromne wrażenie zarówno na jurorach, jak i widzach programu. W sieci nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy na temat bitwy. Internauci są zachwyceni decyzją Cugowskiego, który w tak ciekawy sposób zestawił ze sobą dwa inne muzyczne światy.

Do kolejnego etapu „The Voice of Poland” przeszedł Maks Kwapień.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK