Zamknij

Występ Michała Szpaka i zwyciężczyni The Voice of Poland hitem w sieci [WIDEO]

Redakcja
27.11.2017 10:20
Występ Michała Szpaka i zwyciężczyni The Voice of Poland hitem w sieci [WIDEO]
fot. Youtube (The Voice of Poland)

W finałowym odcinku ósmej edycji Michał Szpak zaprezentował po raz pierwszy na żywo swój nowy singiel „Don’t Poison Your Heart”. Wykonał go wspólnie z Martą Gałuszewską, która wygrała cały program. Nagranie z występu cieszy się ogromną popularnością w internecie. Obejrzano je już blisko pół miliona razy.

Zagłosuj

Czy występ Michała i Marty był najlepszym duetem ósmej edycji The Voice of Poland?

Liczba głosów:

Michał Szpak zaliczył świetny debiut jako trener w The Voice of Poland. Ósma edycja była pierwszą, w której wziął udział. Mimo że miał dużo mniejsze doświadczenie od reszty jurorów, nie przeszkodziło mu to w doprowadzeniu do zwycięstwa swojej uczestniczki – Marty Gałuszewskiej. Młoda artysta pokonała konkurencję i wygrała cały program, zgarniając 50 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy.

W wielkim finale wszyscy trenerzy prezentowali duety ze swoimi podopiecznymi. Michał wykonał wspólnie z Martą swoją nową piosenkę „Don’t Poison Your Heart”.

Ich występ wzbudził ogromne zainteresowanie, a internet zalała fala pozytywnych komentarzy od widzów The Voice of Poland.

- Genialny duet dwóch bardzo zdolnych artystów! Marta, bardzo gratuluję Ci wygranej. Jesteś niesamowita – podzielił się jeden z internautów.

W komentarzach pojawiło się także wiele nawiązań do Konkursu Piosenki Eurowizji i plotek związanych z ponownym startem Szpaka.

- Na Eurowizję marsz! W duecie świetnie brzmią. Widać chemię na scenie. Takiego rockowego duetu na Eurowizji sobie nie przypominam, więc byłoby to coś nowego – napisał pewien użytkownik.

Nagranie z występu cieszy się dużą popularnością w serwisie YouTube. W ciągu niecałych dwóch dni obejrzano je niemal pół miliona razy.

Marta doceniona w międzynarodowym rankingu

Talent uczestniczki ósmej edycji dostrzeżono również poza granicami Polski. The Voice Global rokrocznie publikuje zestawienia z najlepszymi castingowymi występami ze wszystkich krajów, gdzie kręcony jest program. Występ znalazł się wśród najlepszych europejskich „Przesłuchań w Ciemno”. Tutaj możesz go zobaczyć.

RadioZET.pl/PK