Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Konflikt jurorów w nowej edycji „The Voice of Poland”? Patrycja Markowska komentuje

07.09.2018 11:15

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland” z odmienionym składem jurorskim wystartowała. W internecie niemal natychmiast pojawiły się informacje, że między trenerami dochodzi do konfliktów, a atmosfera za kulisami „The Voice of Poland” nie jest zbyt dobra. Patrycja Markowska zdecydowała się skomentować całą sprawę.

Patrycja Markowska fot. Mateusz Jagielski/East News

The Voice of Poland 9: Patrycja Markowska dementuje plotki o konflikcie jurorów

Czy jest konflikt między trenerami w nowej edycji The Voice of Poland? Plotki o złych relacjach w składzie jurorskich pojawiły się w internecie niemal natychmiast po emisji pierwszego odcinka.

W najnowszym wywiadzie dla „Newserii” Patrycja Markowska skomentowała informacje o domniemanym konflikcie. Piosenkarka zdecydowała się szybko je zdementować.

— Ja tego nie czuję. Jest zdrowa rywalizacja o uczestników. Każdy tutaj myśli o nich. Nie czuję jakiegoś parcia i między nami jakiejś walki. Poza tym każdy z nas jest inny i to jest super. Piotrek szuka bardzo mocno rockowych klimatów, ja szukam trochę przełamanych, trochę country, trochę akustycznych, innych. Michał jest z innej bajki, a Grzegorz Hyży szuka tanecznych. Każdy ma co innego do przekazania i to jest piękne — mówi Patrycja Markowska i dodaje: — Jest dobra energia między nami. Lubimy się. To ważne, bo spędzamy tu dużo godzin.

W nowej edycji „The Voice of Poland” widzowie oglądają odmieniony skład jurorski. W roli trenerów zadebiutowali Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży. Ponownie pojawili się za to Michał Szpak oraz Patrycja Markowska, która wróciła do programu po kilku latach przerwy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/lifestyle.newseria.pl,interia.pl/PK

Oceń