Zamknij

The Voice of Poland: Piotr Szewczyk oczarował jurorów góralskim występem [WIDEO]

Sylwia Wamej
10.09.2019 15:08
Piotr Szewczyk
fot. Screen YouTube

Piotr Szewczyk jest jednym z uczestników "The Voice of Poland", który góralskim występem "Byłam różą" z repertuaru Kayah i Bregovica zachwycił jurorów. Do której drużyny udało mu się trafić?

Piotr Szewczyk zachwycił góralskim wykonaniem piosenki Kayah

Piotr Szewczyk to uczestnik "The Voice of Poland", który zdecydował się zaśpiewać wielki hit "Byłam różą" w zupełnie innej oprawie. Góralska wersja hitu Kayah i Bregovica zachwyciła trenerów muzycznego show. Jego wykonanie szczególnie przypadło do gustu Kamilowi Bednarkowi i Michałowi Szpakowi. Fotela nie odwrócili jednak Tomson i Baron. Poprosili jednak, aby Piotr Szewczyk zaśpiewał ze swoją góralską kapelą.

Piotr Szewczyk trafił do drużyny Michała Szpaka

"Słuchaj, nie obróciłeś się, a teraz chciałbyś, żebym ci zagrał" - odpowiedział uczestnik "The Voice of Poland" Baronowi."Zadęcie to ty masz. Fajnie, że potrafisz dozować emocje. Że nie sprzedałeś tego numeru tak po prostu, tylko dozowałeś nam swoje możliwości wokalne" - podkreślił Michał Szpak.

"Mógłbym dozować lepiej, siedem godzin musiałem tutaj jechać" - odpowiedział Szpakowi Piotr Szewczyk. Uczestnik muzycznego programu TVP trafił do drużyny Michała Szpaka. Piotr Szewczyk ma 32 lata i jest góralem, który pochodzi z Pyzówki na Podhalu.

Zagłosuj

Oglądasz "The Voice of Poland"?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW