Zamknij

The Voice of Poland: Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w roli jurora?

04.05.2021 10:15
Rafał Brzozowski Michał Szpak
fot. Beata Zawadzka/East News, VIPHOTO/East News

Rafał Brzozowski będzie jurorem „The Voice of Poland”? Jak informują nieoficjalnie Wirtualne Media, reprezentant Polski na Eurowizji 2021 może zastąpić Michała Szpaka, który podobno odchodzi z programu.

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Wszystko na to wskazuje, że w kolejnej edycji show nastąpią spore zmiany.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, Michał Szpak najprawdopodobniej nie będzie już jurorem „The Voice of Poland”. Niewykluczone, że zastąpi go Rafał Brzozowski, którego wkrótce zobaczymy na Eurowizji 2021.

Zobacz także: Michał Szpak wspomina zmarłą mamę. Padły poruszające słowa

The Voice of Poland: Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w roli jurora?

Rafał Brzozowski może zastąpić Michała Szpaka w roli jurora „The Voice of Poland” – podają Wirtualnemedia.pl. Portal próbował skontaktować się ze stacją, ale Telewizja Polska nie zdecydowała się na ten moment skomentować sprawy. Z nieoficjalnych informacji Wirtualnych Mediów wynika jednak, że nastąpią spore zmiany w nowej edycji programu.

O możliwym udziale reprezentanta Polski na Eurowizji 2021 w „The Voice of Poland” poinformował również m.in. Jastrząb Post. Portal poprosił o komentarz samego Rafała Brzozowskiego.

Na ten temat nic nie wiem, nie mogę się wypowiadać, bo teraz skupiam się na Eurowizji – powiedział i dodał, że jest fanem programu: „Oczywiście, że lubię. Prowadzę „The Voice Senior” i to jest fantastyczna przygoda. Znam dobrze ten program, natomiast teraz nie wiem w ogóle, o co chodzi, jestem skupiony na Eurowizji i tym się zajmuję”.

Nie wiadomo, kiedy poznamy szczegóły na temat składu jury w nowej edycji „The Voice of Poland”. Na oficjalne informacje od TVP poczekamy najprawdopodobniej jeszcze kilka tygodni.

Zobacz także: Eurowizja 2021: zagraniczni eksperci ocenili piosenkę Rafała Brzozowskiego. Nie jest dobrze

Rafał Brzozowski w „The Voice of Poland”

Rafał Brzozowski zna bardzo dobrze „The Voice of Poland”, a występ w roli jurora nie byłby jego pierwszym spotkaniem z tym programem.

Wokalista był uczestnikiem pierwszej edycji „The Voice of Poland”, gdzie trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego i dotarł do półfinału. Program wygrał ostatecznie Damian Ukeje.

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl