Zamknij

"The Voice of Poland". Takiej interpretacji hitu sanah jeszcze nie było. Fani podzieleni [WIDEO]

19.10.2021 15:26
The Voice of Poland
fot. Pawel Wodzynski/East News

"The Voice of Poland". Małgorzata Grancewicz i Estera Androsiuk wykonały wyjątkowy cover utworu sanah. Takiej wersji "Szampana" jeszcze nie było.

Sanah, czyli Zuzanna Irena Jurczak to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Wokalistka w szybkim tempie zgromadziła rzeszę fanów, którzy wykupują bilety na koncerty artystki i kolejny raz przesłuchują dyskografię. Wszystko wskazuje na to, że sanah wkrótce zostanie pierwszą kobietą, której liczba słuchaczy na Spotify przekroczy 2 miliony. Tym samym artystka dołączy do Maty, Quebo oraz Sobla, z którym niedawno nagrała wspólny kawałek.

"The Voice of Poland". Uczestniczki wykonały cover sanah

Popularne piosenki kochane przez miliony słuchaczy to największe wyzwanie dla uczestników talent show. Widzowie są przyzwyczajeni do swoich ulubionych, oryginalnych wykonań i nie zawsze patrzą przychylnym okiem na, nawet niewielkie, próby odejścia od pierwotnego stylu kawałka. O tym, że interpretowanie hitów nie zawsze kończy się falą komplementów, przekonały się uczestniczki " The Voice of Poland".

W programie niedawno skończyły się odcinki tzw. "przesłuchań w ciemno". Teraz każdy z trenerów ma za zadanie podzielić swoją drużynę na duety, a potem wyeliminować po jednej osobie z każdego z nich. Wśród artystek, które znalazły się w ekipie Tomsona i Barona i walczyły ze sobą w jednym z ostatnich odcinków talent show była Małgorzata Grancewicz i Estera Androsiuk.

Małgorzata Grancewicz i Estera Androsiuk w utworze "Szampan" sanah

Ich trenerzy stwierdzili, że wokalistki świetnie poradzą sobie w utworze "Szampan" wspomnianej wyżej sanah. Numer pojawił się w 2020 roku na albumie "Królowa dram". Kompozycja charakteryzuje się bardzo żywiołowym refrenem, jednak uczestniczki Voice'a wykonały ją w innym stylu.

Wersja Małgorzaty i Estery jest wolniejsza, bardziej nostalgiczna i spokojniejsza, pełna wokalnych popisów i ozdobników. Nie wszystkim ta aranżacja się spodobała. W komentarzach pod nagraniem z odcinka pojawiły się opinie, że utwór został źle dobrany do wokalistek.

Strasznie ciężko to zaśpiewały, zabrały tę lekkość piosence — pisze Izabela.

Trudno się dziwić, że nie były zadowolone z doboru repertuaru. Wycisnęły z tej pioseneczki co się dało — dodaje Stella.

Jednak jak to zwykle bywa wśród opinii — te były podzielone. Dziewczyny otrzymały pod nagraniem również sporo komplementów. A za wszelkie niedociągnięcia w interpretacji utworu sanah, fani wokalistek obarczyli winą źle dobraną pod ich głosy piosenkę.