Zamknij

"The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids" ruszają z castingami. Jak się zgłosić?

11.05.2021 09:07
The Voice Senior
fot. Materiały prasowe

"The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids" startują z produkcją kolejnych edycji. Ruszają castingi do popularnych talent show emitowanych w Telewizji Polskiej. Jak dostać się na przesłuchania w ciemno?

"The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids" to popularne programy TVP, które już od wielu lat goszczą na ekranach polskich telewizorów. Jak widać formuła przesłuchań w ciemno i rywalizacji pod okiem trenerów, nie nudzi się widzom. Telewizja Polska przygotuje nowe edycje wszystkich trzech formatów.

"The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids": castingi. Jak się zgłosić?

Programy 'The Voice” od lat są kuźnią talentów. Muzyczne show otworzyły drzwi do kariery m.in.: Natalii Nykiel, Sarsie, Annie Karwan, Roksanie Węgiel, Viki Gabor, Marcinowi Maciejczakowi i Siostrom Szydłowskim. Właśnie ruszyły castingi do dwunastej edycji "The Voice of Poland”, trzeciej "The Voice Senior” i piątej odsłony "The Voice Kids”. 

Podobnie jak w ubiegłym roku casting przez internet to jedyna droga, aby wziąć udział w programie. Uczestnicy mogą wysyłać zgłoszenie do 23 maja 2021 roku na stronie www.voicecasting.pl

Jak to zrobić? 

Na stronie www.voicecasting.pl należy wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie - krótką ankietę dostępną pod podanym adresem oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane drogą mailową lub telefoniczną.

"The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids": warunki udziału

Żeby wziąć udział w rywalizacji, trzeba spełnić pewne warunki, głównie wiekowe.

  • Do programu "The Voice of Poland” mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia. 
  • "The Voice Senior” to program dla seniorów po 60. roku życia.  
  • Do "The Voice Kids” można zgłaszać uzdolnione muzycznie dzieci w wieku 8-14 lat. Zgłoszenie muszą wypełnić wyłącznie rodzice bądź opiekunowie prawni dziecka. Zgłoszenia wysłane przez dziecko lub inne osoby niebędące rodzicem / opiekunem prawnym, nie będą rozpatrywane.

Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy do podkładu lub z wykorzystaniem akompaniamentu na pianinie bądź gitarze albo zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.