Zamknij

The Voice of Poland. Uczestnik zdradził, jak wyglądają kulisy programu

23.11.2021 09:34
The Voice of Poland
fot. Pawel Wodzynski/East News

The Voice of Poland. Jak wygląda program TVP od kuchni? Jeden z uczestników trwającej edycji uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział o kulisach show.

The Voice of Poland 12 zbliża się wielkimi krokami do finału. Ostatni odcinek sezonu zostanie wyemitowany na TVP już 4 grudnia. Wówczas dowiemy się, kto dołączy do grona zwycięzców show i podpisze kontrakt z Universal Music Polska oraz zgarnie nagrodę 50 tysięcy złotych. Widzowie mają już swojego faworyta. Komentujący twierdzą, że Wiktor Dyduła to "Najlepszy głos tej edycji".

The Voice of Poland. Jak wyglądają kulisy programu?

Program od początku trwania budzi ogromne emocje. 12. edycja przyniosła widzom spore zmiany w składzie trenerów. W roli jurorki zadebiutowała Sylwia Grzeszczak, która od pierwszego odcinka spotyka się z ogromną krytyką ze strony fanów programu. Niemal po każdym odcinku wokalistka jest krytykowana za dobór repertuaru swoim podopiecznym, czy decyzje, które musi podejmować.

Niedawno kontrowersje zaczął budzić również Marek Piekarczyk. Widzowie coraz częściej rozkładają swoje niezadowolenie między dwóch jurorów. Rockowemu wokaliście zarzuca się faworyzowanie jednej z uczestniczek.

The Voice of Poland od kuchni. Wiktor Dyduła zdradził kilka szczegółów z planu show

Gorąca atmosfera na planie sprawia, że fani programu są niezwykle ciekawi, co dzieje się poza kamerami. O kulisach muzycznego show opowiedział faworyt widzów w trwającej edycji Voice'a - Wiktor Dyduła.

W rozmowie z portalem Interia, artysta przyznał, że praca w studiu to ogromny stres, jednak z odcinka na odcinek wokalista radzi sobie z nim coraz lepiej.

Coraz lepiej czuje się w wielkim studiu i z tym, co wokół się dzieje. Na początku byłem ogromnie przestraszony, ale teraz światła, tancerze, otoczka, całe tło, sprawia, że jestem bardziej emocjonalnie związany z występem i idzie mi coraz lepiej.

Dyduła przyznał również, że materiał, który widzimy na ekranach swoich telewizorów to niewielka część ogromu pracy włożonej w odcinek. Wokalista opowiedział nieco o długim procesie przygotowywania przez wykonawców swoich piosenek do programu.

To, co widać w telewizji, to ułamek tego, co robimy. Musimy poświęcić mnóstwo czasu na próbach oraz w domu - najpierw przygotowujemy piosenkę we własnym zakresie, potem robimy to na próbach. To są długie godziny przygotowań, aby widz otrzymał dobrą rozrywkę.

RadioZET.pl/Interia